Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti el olvasnátok egy ilyen...

Ti el olvasnátok egy ilyen könyvet?

Figyelt kérdés

Most szeretnék bele kezdeni egy könyv írásába

Az alap történet egy farkas életéröl szólna,de nem egy biológiai tudományos nem tom mi lenne,hanem maga az állat szemszögéböl nézve a világot.És úgy írnám le mintha azt a farkas gondolná...nem is tudom igazábol miért ilyen könyvnek álnék neki,még ilyen szemszögû könyvet nem találtam max csak a vukkot,de ez nem éppen gyerekeknek szólna hiszen hosszú lenne a könyv.De nem ez a lényeg,ti el olvasnátok egy ilyen könyvet?


2012. nov. 6. 19:03
1 2
 1/14 anonim válasza:

én filmet rendezek de ugye oda is kell forgató köny és nem hinném hogy ezt a történetet hogy is mondjam ne irnák ki filmre:)

tehát ha megirod kezdj el azon is gondolkodni milyen lenne a film!:)

2012. nov. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

A film az biztos hogy pocsék lenne,mert az egészet végig kellene animálni :D

Hiszen kétlem hogy olyan jeleneteket feltudnák venni mint a könyvben lennének :))

De azért köszi a választ.

De jöhetnek még válaszok

2012. nov. 6. 19:15
 3/14 A kérdező kommentje:
Ja ha valakit esetleg,véletlenül érdekel az írjon privátot,és leírom neki az egyik részletét a készülõ mûnek nem nevezhetõ valaminek :))
2012. nov. 6. 19:33
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát... szerintem elolvasnám, de csak ha extra jó lenne. És minimum egy millióan ajánlanák, mert önmagában ez még nem történet. Ha 300 oldalon át hallgatnám, hogy eszik, alszik, vadászik stb. akkor annyira nem lenne érdeklődésem a könyved irányába.

2012. nov. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz. Már összehoztak egy élőszereplős oroszlános filmet is, ami arról szól, hogy egy nőstény oroszlán nem hajlandó ölni, mert sajnálja a prédákat. Ezért csak más zsákmányából eszik. Viszont mikor elszakad a csoportjától a kölykével, rájön, vadásznia kell, hogy ne halljon éhen a gyereke és maga se.
2012. nov. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

*arra reagáltam, hogy végig kéne animálni az egészet.


A farkasokkal pedig még könnyebb, mert sokkal "emberbarátabbak".

2012. nov. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
*Ja igen, a film cime Oroszlánbecsület.
2012. nov. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Imádom a farkasokat :) és én is írok egy ilyesmi regényt. xD Az enyém se éppen gyerekeknek szólna. Nem beszélget benne a farkas csak úgy mint a Szilajban (nem tudom láttad-e a mesét, de tök jó:D) elmeséli E/1-ben az élete történetét.

Nekem is vannak kétségeim, mert nem nagyon vannak ilyen állatos könyvek 12-15 éveseknek, de én mindenképpen elolvasnék egy ilyet. :))

15/L

2012. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem a témához tartozik, de ha még nem olvastad Jack London a A beszélő kutya, és az Éneklő kutya című műveit, ajánlom tanulmányozd, érdekes dolgokat tudhatsz meg az állat szemszögéből.

Ami egy állat életének filmen való ábrázolásának zseniális megvalósítását illeti ajánlom az alábbi remek filmet:


A medve

(L'Ours, 1988) [link]

2012. nov. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Fekete Istvántól a Hú c. regényt is nézd meg, egy bagolyról szól. Meg úgy alapjában véve olvass tőle hasonló műveket. :)
2012. nov. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!