Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Crossings című novellára...

Crossings című novellára emlékszik valaki?

Figyelt kérdés

Nekem kinyomtatva volt meg, pár oldalas volt. És nagyon úgy emlékszem, hogy Crossings volt a címe.


Kb arról szól, hogy egy férfi a városban találja magát, felébred az ájulásból iratok, kulcsok nélkül. Nem emlékszik, hogyan kerülhetett ode. A feje/füle viszont iszonyatosan zúg. Amerre csak jár a lábait köd veszi körül.

A mellette elhaladó járókelők figyelmen kívül hagyják, de oly annyira, mintha ő nem is lenne jelen. Mindenki fal fehér és természet ellenesen közömbös.

Megy-megy a városban, egyszer csak meglátja a saját házát, de akkor már nagyon elviselhetetlnül zúg a füle/feje, reszket, annyira fázik.


Reményekkel teli belép a házba és megpillantja a feleségét, ahogy a férfi (aki a történetben szerepel) holtteste felett zokog.


Tehát meghalt (talán agyvérzésben) és ő szellemként van jelen az egész történetben.


Nagyon nyomasztó elolvasva, viszont annyira jól ír a szerző, nagyon jól fogalmaz. Ezért szeretném újra elolvasni. (Kb. 10 éve olvastam utoljára)



2012. szept. 13. 17:47
 1/1 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogyan, de megtaláltam.


Nigel D. Findley - Crossings

2012. szept. 13. 18:03

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!