Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Titeket nem kavart fel a...

Titeket nem kavart fel a Szent Johanna Gimi 7. része?

Figyelt kérdés
Napokban jött ki Leiner Laura könyvsorozatának utolsó előtti része. Én már kiolvastam, és a vége nagyon felkavart. Szerintetek mi lesz az utolsó részben (együtt maradnak vagy nem, külföldre mennek vagy nem)?
2012. aug. 31. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy együtt maradnak, mert azért ez happy endes könyvsorozat, viszont engem az érdekel, hogy hogy fogják megoldani. Annyira nem kavart fel, de meglepett. Én biztos vagyok Cortezben, úgyhogy nem fog nekem csalódást okozni.
2012. szept. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 klopusz ***** válasza:
Szerintem Reni és Cortez együtt mennek Párizsba, Ricsi pedig követi Virágot - akárhová.
2012. szept. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bubii98 válasza:

nagyon remélem,hogy együtt maradnak.:)

az biztos,hogy ricsi virággal fog menni.:D(irtó cukiiiiii)

szerintem reni és cortez is együtt maradnak.:DDD

mindenesetre engem nagyon felháborított,hogy így lett végeee.KÍNZÁS!mindegy,nagyon várom már a 8. részt.:DDD

2012. szept. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, kicsinálják az idegeimeeet. LoL. DE most komolyan februárban jön ki a nyolcadik, addig meg mindenféle hülye lmélet lesz a fejemben a folytatásról. Am egyetértek veletek, sztem is így lesz, de akkor, mivel ez Reni naplója, nem lesz szó a többiekről. Ha Reni és az állandóan utazó Cortez (aki ugye steward lesz) Párizsba mennek.
2012. szept. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én kicsit kiakadtam,mert nem tom h mi lesz velük XD de tuti h együtt maradnak :) <3 és am azért itt lett vége a könyvnek,mert minden páratlan számú könyv ennél a napnál fejeződik be :)
2012. szept. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!