Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az éhezők viadalában: Team...

Az éhezők viadalában: Team Peeta vagy Team Cato?

Figyelt kérdés
Ti milyen fanok vagytok? :)

2012. aug. 23. 16:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nehéz döntés,de Cato :D<3
2012. aug. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Olvastam a könyveket és én végig Peeta mellet álltam:) mondjuk lehet a kinézete miatt is nekem nagyon bejön már az éhezők viadala előtt is szerettem Josh-t

Cato is egyszerűen iszonyat helyes pasi;) tettszett ahogyan az 'őrültet' alakította a filmben, nem rugdosnám ki őt sem az ágyamból ;)

De ha választani kell: Peeta egyértelmű. nekem ő szexibb és szimpibb

2012. aug. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
pontosaan :D <3Josh
2012. aug. 30. 11:11
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz választás. Imádom Peetat, hogy tényleg nem az a tipikus hősszerelmes... unalmas már. De Cato *.* Sajnálom, hogy meg kellett halnia, de hát a viadal ezt követelte. A színész nekem már nagyon régen bejött, így nem is csoda, hogy amikor megláttam a mozivásznon, nagyon megörültem magamnak. A karaktere is tetszik, tényleg elmebeteg. Engem pedig vonzanak az őrültek! Sajnos. :D
2012. aug. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem egyikőjüket se :) ha muszáj egy pasit választani, akkor már Cinnát bírom.
2012. szept. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Sophie-Mila ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés, de szerintem én inkább Cato felé hajlok, mert bírom Peetát is, de ő nekem egy kicsit túl romantikus alkat :D Engem leginkább az fogott meg Catóban, amikor a könyvben kiabálva rohan Clove - hoz, majd könyörög neki, hogy maradjon életben (szerintem ezt nem kellett volna kihagyni a filmből) A filmben meg a halála előtti monológja tetszett nagyon. Ott majdnem sírtam :( Cato
2012. szept. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:

peeta peeta peeta peeta peeta peeta love peeta

omg

2012. szept. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Sajnos Catoról nem tudunk meg eleget, de én amúgy is nagy Peeta fan vagyok, már az elejétől. A kedvenc karaktereim: Peeta, Haymitch, Finnick...:)
2012. okt. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Catonak nem volt valami nagy szerepe a könyvben, vagyis én régebben olvastam, és már nem is emlékszem rá.

Amúgy Team Peeta ❤

és többi kedvencem: Finnick, Cinna

2012. dec. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Valentina17 válasza:

Team Peeta:))


nem tudnátok megmondani nekem hogy Peta tényleg meghal e a második könyv végén? most olvastam el az elsőt és nagyon tetszik:)))

2013. jan. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!