Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az éhezők viadalában: Team...

Az éhezők viadalában: Team Peeta vagy Team Cato?

Figyelt kérdés
Ti milyen fanok vagytok? :)

2012. aug. 23. 16:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Team Peeta.
2012. aug. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Peetát bírom, mert nem az a sablonos szerelmes-hős figura (pl. Edward - tőle még a hideg is kiráz), Catoról annyi minden nem derült ki, benne viszont tetszik a harciassága, a határozottsága, kicsit 'férfiasabb' mint Peeta, ha arról van szó, valaki mennyire kemény.

Muszáj választani?

Mert ha igen... akkor...

Team Peeta

2012. aug. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a véleményem Catoról, és én sem igazán tudok dönteti. :)
2012. aug. 23. 19:26
 4/23 anonim ***** válasza:

Bocsi, nagyon OFF lesz, de most készülök majd elolvasni mint a 3 könyvet, és érdekelne, hogy a könyv sokkal izgalmasabb mint a film? A film nagyon nagyon tetszett, egész jól megcsinálták, és érdekelne valaki véleménye, aki látta a filmet, és olvasta is a könyve(ke)t.


Mellesleg a 3 könyvből készült a film vagy csak az 1. részből lett?


Bocsi az OFF-ért megint :)

2012. aug. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Semmi baj. Én láttam a filmet és a könyveket is olvastam, de szerintem a könyv 1000-szer jobb mint a film. Amúgy a film csak az első részről szól. :)
2012. aug. 23. 21:20
 6/23 anonim ***** válasza:
Peetát valahogy én nem szerettem meg igazán. Aranyos főszereplő-srác, de ha választani kéne, (nem azt mondom, hogy kifejezetten TEAM) de Cato. :)
2012. aug. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
58%
Catot ki nem állhatom és Peeta sem a szívem csücske, de vele nincs különösebb bajom. Én akkor is Team Finnick vagyok! <3 13/L
2012. aug. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
58%

Gale :'D


Nem, amúgy én inkább Peeta felé hajlok, végtére is Cato elég elmebetegnek tűnt, gyilkolás, gyilkolás, ó, és még egyszer, gyilkolás...

Bár, ha ez csak a neveltetéséből fakad, akkor egyértelműen Team Cato!

2012. aug. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Óké, én elolvastam a könyvet, nem is olyan rég, mindhármat, a filmet mondjuk nem láttam, általában könyvek terén jó megfigyelő vagyok, mindenre emlékszem, de ki az a Cato????? Én Peeta-ról, és Gale-ről hallottam, ha arra gondoltatok. Akkor egyik sem, Gale-t az elején bírtam, Peetát a végefelé.
2012. aug. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
HOGY KI CATO???? Az első könyvben szerepel és ő marad utolsónak Katnissel és Peetával. Aztán ugye Katniss megöli.
2012. aug. 27. 14:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!