Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek az Éhezők...

Mi a véleményetek az Éhezők Viadaláról?

Figyelt kérdés
Mi a könyvről\filmről a véleményed?:)

2012. máj. 3. 17:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
A filmet nem láttam, csak olvastam a trilógiát. Én azért annyira nem voltam oda érte mint mindenki, mondjuk valószínű azért, mert iszonyat antipatikus nekem Katniss és a falra másztam tőle. Ahogy olvasgattam könyves fórumokon mindenkinél a 2. rész volt a leggyengébb láncszem, nekem meg csak az tetszett igazán.
2012. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nagyon tetszett, és azóta is az a kedvenc könyvem. Szerintem az első a legjobb és a harmadik a leggyengébb rész. Nekem semmi bajom Katniss-sel,sőt még bírom is. a Kedvenc szereplőim: Ruta, Haymitch és Peeta. A filmet is láttam, de szerintem a könyv sokkal jobb. :)
2012. máj. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Én mind a 3 részt olvastam és láttam is a filmet. Sz első könyv valami zseniális a film változata pedig meglepően jó. Nagyon ritka h egy könyv filmváltozata olyan jó legyen mint a könyv, de nekem a film tényleg legalább annyira tetszett. A 2. könyv is jó volt de az eslő verhetetlen. A 3 könyv....hm....annak ellenére h a végén azzal jött össze a csaj akivel én akartam és az epilógus is tetszett nagyon....eléggé lehangoló volt. Ne értéstek félre zseniálisan volt megírva de nagyon rossz kedvem lett az olvasásától....:( De ennek ellenére mindenkinek csak ajánlani tudom mert hihetetlen egy történet.:)
2012. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Kivel jött össze?:o Ma fogom elolvasni a 3-mat, és nagyon szurkolok Peetának! Peeta<3
2012. máj. 6. 07:52
 5/18 anonim ***** válasza:
én az első 2 könyvet olvastam és nagyon tetszik.:) a harmadik könyvre pedig várok, hogy megvegyék nekem :D majd tervezem hogy a filmet is megnézem valamikor mert érdekel, hogy milyen, sok jót hallottam róla. egybefoglalva nagyon tetszik :)
2012. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Letty:) válasza:
81%

Imádom! *___*

Csak nem rég fejeztem be, és a kedvencem lett. :D

Kattnist néha leöntöttem volna egy vödör hideg vízzel, hogy térjen már észhez, de azért bírtam csajt. :D Galeből kiábrándultam, viszont Peetat imádtam. Peeta, Haymitch, Finnick és Cato volt a kedvencem. Nekem személy szerint a 3. kötet a kedvencem, nem tudom miért, de jobban tetszett, mint az első kettő. Kicsit bonyolultabb, és cselekménydúsabb. Plusz a vége, hát én csak az utolsó percben értettem meg, hogy mit tett Coin. És a vége is úgy alakult, ahogyan szerettem volna. :D

Mindenképpen érdemes elolvasni fantasztikus mindhárom kötet, az írónő megmutatta a tehetségét, és a film is nagyon jó lett, azt is érdemes megnézni. :D

2012. máj. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Szeretsz engem. Igaz, vagy nem igaz?- és azt felelem - Igaz.

<333

2012. máj. 7. 14:04
 8/18 anonim ***** válasza:
Háát engem is teljesen magával ragadott...:)) De azért kicsit sajnálom, hogy több rész nem lesz belőle, mert érdekelne például, hogy hogyan alakul Katniss és Peeta közös élete a későbbiekben. :// :)
2012. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Lesz 2gyerekük!!! Kell ennél több infó?:D
2012. máj. 17. 13:40
 10/18 anonim ***** válasza:
azt vágom,de akkor is..hogy hogyan élnek,meg ilyesmi.:)
2012. máj. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!