Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek az Éhezők...

Mi a véleményetek az Éhezők Viadaláról?

Figyelt kérdés
Mi a könyvről\filmről a véleményed?:)

2012. máj. 3. 17:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%

Imádom! *-*

A sztori annyira elvarázsol. Mind a 3kötet nagyon tetszik és a film is nagyon jó lett! Peeta <3 <3

2012. máj. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Riita17 válasza:
62%
Nekem a könyv a kedvenc könyvemm:))) Szerintem Suzanne Collins hihetetlenül jól ír!! Kár hogy csak 3 részes.. A film nem olyan joo mint a könyv de szerintem az is joo. És akit érdekelne az tudja meg hogy a második könyv 2013-ban jön ki.
2012. máj. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
57%
a második könyv kapható a boltokban, itt a kezemben, de mindegy...
2012. máj. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Igen, de ő gondolom a filmre gondolt, elírta:DD A filmről igazad van!!
2012. máj. 31. 19:13
 15/18 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nagyon tetszett a film, aztán elolvastam kíváncsiságból a könyv első részét, aztán a másodikat, majd a harmadikat is... Egyszerűen nem tudtam letenni!! Nagyon tetszett a története és a karakterek is, sok dologban hasonlítok Katniss-re ...a végén tényleg nagyon sok rossz dolog történik, de legalább Peetával jön össze, akinek én az elejétől kezdve szurkoltam :)))
2012. júl. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Talán, ha Nappal szemben álltam volna és becsuktam volna mindkét szemem, jobban meghatott volna. Rengeteg (megválaszolatlan) kérdés szöget ütött a fejemben olvasás közben; példának felhozva, hogy miért olyan retardáltak a kapitóliumiak? Mi van Panem igazi, teljes történelmével? A nagy-nagy háborúval, ami ilyen poszt-apokaliptikus környezetet hagyott maga után? Hová tűntek a többiek - aka Európa, Ázsia, Ausztrália? Konkrétan hol vannak a körzetek? Csak az Egyesült Államokon belül mozoghatunk, vagy beleérthető Kanada vagy az egész kontinens? És a többi, és a többi. Szerény véleményem szerint - pontozzatok le, drága fanatikus rajongók - egy nyáltúltengéses tinikönyv, amelyben a főszereplő ugyan visszafogottabban, de szintúgy mártírkodik, mint a legtöbb ilyesfajta regényben. Itt is megjelenik a két tűz közé szorult, döntésképtelen, de addig-kínzom-mindkettőt-amíg-csak-lehet hősnő képe, aki ugyan nem olyan veszélyesen életképtelen és aberrált, mint a Nyálkonyat hattyúlánya, de meg van a hasonlóság.


Hozzátenném, hogy ez az én saját véleményem, ami nem kell, és nem is fog mindenkinek tetszeni.

2012. dec. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én imádom a filmet is meg a könyvet is. Szuper a film, meg a könyv is!!!
2013. febr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Van benne valami, ami megragad. Érdemes megnézni. (Én vagyok az előző) Peeta<3<3<3
2013. febr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!