Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi jött le neked Az éhezők...

Mi jött le neked Az éhezők viadalából?

Figyelt kérdés
Spoiler nélkül, ha szabad kérnem, vannak itt olyanok, akik még nem olvasták. Szerinted miről szól igazából a könyv?
2012. ápr. 26. 06:51
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Hogy a kormány elnyomása úgysem tart örökké... AMúgy tipikus amcsi könyv, mindig van egy kiválasztott... De hát mi másról szólna akkor :D
2012. ápr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Igen, az elnyomásáról, a nagy társadalmi szakdásról szól a gazdagok és szegények között. Őszintén tudtam, hogy ez a könyv lényege, de azt nem gondoltam volna, hogy mindent a szádba rágnak ennyire.
2012. ápr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a könyv egyik legfontosabb pontja a Viadalhoz való hozzáállásuk. De ezen kívül sok mindenről szól, én nem tudnék egy konkrét dolgot kiemelni belőle. Mondhatnánk, hogy elnyomásellenes, vagy hogy a kapitóliumi emberekkel kifigurázza a mai divatőrülteket, esetleg arra hívja fel a figyelmet, hogy sokszor a gyengébb nem az erősebb.
2012. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%

Az, hogy Katniss nem is volt igazán szerelmes, sőt szinte semennyire, de mégis hozzáment Peeta-hoz, ezzel saját célját szolgálva.

Ettől felfordult a gyomrom. :( Csalódtam az utolsó részben..sőt, az egészben. :(

2012. máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!