Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Suzanne Collins- Az éhezők...

Suzanne Collins- Az éhezők viadala, vagy a futótűz-höz hasonló regények?

Figyelt kérdés

konkrétan erre a szerelmi szálra vagyok kíváncsi

ehhez keresek hasonlókat, nem a viadalhoz, vagy a többi dologra

olyan köny kéne, amibe a szerelmes pár csak eljátsza a szerelmet és végül egymásba szeret(vagy nem)


2012. ápr. 16. 21:10
 1/10 A kérdező kommentje:

nem akarok még1 kérdést feltenni

a 2. részben terhes lesz a csaj? vagy ezt is csak kitalálják?

2012. ápr. 16. 21:18
 2/10 anonim ***** válasza:

A harmadik rész (Kiválasztott, eredetileg Mockingjay) nincs benne a kérdésedben, így azt tudom tanácsolni, ha az első kettőt olvastad :)


!!!!SPOILER!!!!

Katniss nem lesz terhes igazából. Bár ezt szerintem világosan ki lehetett venni a bazinagy meglepődéséből, ami kor Peeta interjúját nézte a Nagy Mészárlás előtt. Nyugi, nekem is kellett egy is idő, és én is elgondolkodtam, hogy mit összehuncutkodtak ezek, és miért nincs leírva ;)


Az ereedeti kérdésedre sajnos nem tudok igazából választ adni, nekem ez annyira új szál volt, még soha ne mtalálkoztam ilyen helyzettel. Ez tetszett benne különösen. Bár a szerelmi az nekem nem a vezető szál volt, bár elég lényeges, mindig ott volt a háttérgondolat. Csak azárt mondom, mert az első végéig nem is lép fel igazából, aztán... nem lövöm le azt a poént, amire nem kérdeztél rá :)

2012. ápr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
lelőheted a poént :)
2012. ápr. 17. 15:03
 4/10 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, hogy megkérdezem, de úgy látom te már olvastad

Mikor és hogyan jön rá Katniss, hogy szereti Peetát?

2012. ápr. 17. 15:09
 5/10 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok :)

Hát, ha úgy szereted, hogy tudod mit olvasol akkor szívesen megmondom.. :D

!!!SPOILER!!!!

Mikor jön rá Katniss, hogy szereti Peetát? Húú ez fogós kérdés. :)

Már a második eleje felé tudja, hogy úgymond szüksége van rá, együtt alszanak, így egyiküknek sincsenek rémálmai az arénában töltött idők miatt. Aztán a Nagy Mészárláson egyre közelebb kerülnek egymáshoz ,ezek irtó megindító kis jelenetek bírnak lenni, de közben persze nem nyálasak, mivel ott van az összes viadalos cucc :D

Aztán Peetát elrabolják a KApitóliumiak (ez bonyolult) és KAtniss annak ellenére ,hogy teszi a dolgát Fecsegőposzátaként, még mindig ott van a gondolat, hogy mi van Peetával. Aztán kiszabadítják, de még itt se lélegezhetünk fel (ezt tényleg nem mondom el :D)

Aztán a végén van egy pár mondatos izéke arról, hogy jött rá, hogy Peetára van szüksége, mikor, meg ilyenek :D

2012. ápr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

az a baj h szívesen elolvasnám, de nem hiszem h elfogom:S mert a könyvet nem veszem meg neten meg vibrál a szemem

a könyvtárból meg ki vagyok tiltva, de amúgy se mennék oda xd azért kérdeztem, mert ha így meg tudom a spoliert az nekem már olyan mintha olvastam volna a könyvet:D

2012. ápr. 17. 18:50
 7/10 A kérdező kommentje:
amúgy a hasonló könyveket a húgomnak keresem, mert ebbe is ő avatott be, csak nem olvasta még a 2. részt és én meg akartam tudni, ha már így elmesélte az elsőt :DD
2012. ápr. 17. 18:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Bocs, muszáj hozzászólnom, bár kicsit off lesz. Amikor láttam a kérdést, már volt pár ötletem, hogy ajánljak, hiszen tényleg vannak ehhez hasonló művek. De te csamk azt látod benne, hogy furcsa a szereplők szerelmi élete? Ez annál sokkal többről szól, nagyon kemény társadalomkritikát tartalmaz. De felületes szemlélő csak a love storyt és a vérengzést látja. Off vége


Olvasd el az Incarceront! Hasonló, bár nem abban az értelemben, ahogy neked kell.

2012. ápr. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A beavatott! Egyik kedvenc könyvem (persze csak a thg után ;)) Itt is egy 16 éves lány a főszereplő, és a stílus is hasonlít. Tényleg nagyon ajánlom, nagyon jó könyv!!
2012. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mia_may ***** válasza:
Tét az Élet és Battle Royal :)
2012. máj. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!