Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok a novellámról?

Mit gondoltok a novellámról?

Figyelt kérdés

A címe Éjszakai kaland. Nem hosszú, körülbelül három oldal hosszú.


[link]



2012. aug. 21. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem rossz, nekem tetszett, szerintem a címe nem túl jó, meg kéne változtatnod valami ,,titokzatosabbra" !

Maga a sztori érdekes, csak így tovább....

2012. aug. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményed. :)


Tudom, hogy a címe nem az igazi, igazából nem is ennél akartam megmaradni, csak hirtelen nem jutott eszembe semmi jobb, de akkor majd gondolkozom rajta. :)

2012. aug. 21. 14:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Egész jó, a címet cseréld le! De am jó.
2012. aug. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik,kérlek folytasd :D
2012. aug. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérlek folytasd, nagyon jól írsz.

Épp csak annyit raktál fel belőle, hogy egész nap a folytatásán járjon az agyam :)

2012. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez az egész, vagy lesz folytatása is? Csak mert nagyon jó ötletnek tűnik, és olyan izgi, hogy az nem is novellába, hanem regénybe illő. :D
2012. aug. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez az egész, csak egy kis szösszenetnek szántam. Bár nem tartom elképzelhetetlennek, hogy egyszer kibővítem, és lesz belőle egy kisregény. :)
2012. aug. 24. 22:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Tetszett, ügyesen írsz. Viszont inkább egy első fejezetnek tudom elképzelni, mint novellának, mert ahhoz elég keveset tudtunk meg. Persze, tudom, titokzatosság, nyitott befejezés, minden, de ez így akkor is kevés. Szerintem folytasd. :)
2012. aug. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg jó,és szerintem is csinálnod kéne belőle egy kisregényt..:)
2012. szept. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!