Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok olyan könyveket ajánlan...

Tudtok olyan könyveket ajánlani ami egy tinédzser életéről szól?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy mi csak egy tinédzser mindennapjairól szóljon. Lehet régen vagy most íródott az mindegy.

Pl: Adrian Mole, Szent Johanna gimi

Előre is köszönöm!

15/L



2012. júl. 23. 19:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, most veszem észre, hogy 15 éves vagy! Akkor Thomas Brezinát, és Jacqueline Wilsont kihúzhatod! :/
2012. júl. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget! :)
2012. júl. 24. 20:58
 13/14 anonim ***** válasza:
Az a tesóm nem semmi, amiről beszéltél. Nekem Jaquline Wilson az egyik kedvenc íróm. Csak ennek az egy műnek ilyen tragikus a vége. Szóval én ajánlom. A másik: Thomas Brezina: Fiúk kizárva sorozat. Ez 2 lányról szól.
2012. júl. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Jacqueline Wilson:Lányok a pácban

ajánlom mindenkinek.nagyon jó!!!15 éves vagy,pont neked való ez a könyv,szuper.(2490 ft)

A könyv hátulján lévő tartalom:

A Szerelmes lányokból megismert Ellie, Nadine és Magda még mindig elválaszthatatlan barátnők, és most sem csupa tejszínhab az életük. Hát igen, tejszínhab... Ellie úgy érzi, most aztán igazán le kell fogynia, ezért korgó gyomorral és csurgó nyállal nézi a tiltott finomságok hosszú sorát. Ráadásul első hódolója, Dan is furcsa mostanában... Nadine modell-karrierjével is bajok vannak, és a változatosság kedvéért most Magda kerül össze egy fiúval, aki nem a tisztességes szándékairól híres. Egyszóval a lányok pácban vannak, még szerencse, hogy a barátság, a humorérzék, no meg Ellie apjának telefonkártyája a legtöbb nehézségen átsegíti őket.


5x elolvastam,nagyon szuper!!Ellie,aki most a főszereplő,kövérnek érzi magát,így eszeveszett fogyókúrába kezd.imádott enni,de most már éhezteti magát.a barátja elhagyja.Magdát,a vadóc csajt kurv*nak hiszik,így elcsúnyitsa önmagát,Nadine modellkedésbe kezd,de"orra esik".Elliet apukája már pszichológushoz akarja vinni,a nevelőanyja azt hiszi,hogy Ellie terhes.Ellie barátnője,Zoë anorexiával korházba kerül.

De a vége Happi and.Minden megoldódik,de a felsoroltakon kívül még jó pár kaland,csavar van a könyvben.

Pár válasszal előttem írta valaki,hogy a Jacqueline könyvek nem jók,mert hogy le zuhant egy lány a könyvben a torony tetejéről.A Harry Potterben Dumbledore professzor is meghal,mégis imádják a könyvet és a filmet is többen is...szoval

a Thomas Brezina:Őrület!Sztár lettem c. könyve is jó,de nekem jobban tetszett a lányok a pácban.A fiúk kizárva sem rossz Brezinától,de az már nem a te korosztályodnak való,inkább 10-13 éveseknek.varázsló kislányokról szól,bajba keverednek minden egyes részben....ugyanilyen,mint szintén Brezinátol a Pssszt!A mi titkunk c. könyve.a fiatalabb korosztálynak ajánlanám.A Jacqueline könyvek pont a te korosztályodnak valók.

Nagyon jó folog,hogy olvasol,nem sok korodbeli gyerek van így a könyvekkel,inkább neteznek,filmet néznek,stb,stb...

[link]

itt a könyv

jó olvasást! :)

2012. júl. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!