Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok olyan könyveket ajánlan...

Tudtok olyan könyveket ajánlani ami egy tinédzser életéről szól?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy mi csak egy tinédzser mindennapjairól szóljon. Lehet régen vagy most íródott az mindegy.

Pl: Adrian Mole, Szent Johanna gimi

Előre is köszönöm!

15/L



2012. júl. 23. 19:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Lúzerek és Bálkirálynők. Nekem tetszett. : )

Olyan is érdekel amibe vannak, vámpírok, tündérek meg ilyenek?

2012. júl. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Meg Cabot: Neveletlen hercegnő sorozat, Egy igazi Amerikai lány

Kerstin Gier: Időtlen szerelem ( 3 részes, az utolsó kötet novemberben jön ki)

Szabó Magda: Abigél ( bár ez nem nagyon hasonlít a SzJG- re,de nagyon-nagyon jó könyv)

Most csak ezek jutottak eszembe.

2012. júl. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tökéletes Kémia. : )
2012. júl. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Leirer Aliz: Lilla titkos naplója (ennek a hatására kezdtem pl könyveket írni..:D)

Patricia Schröder: Csajszik.hu sorozat

Kathyrn Lamb: Egy tini nő kalandjai (és ennek folyatásai, nem tudom van-e neve a sorozatnak)

Cindy Jeggeries: Sztárképző sorozat

Thomas Brezina: Őrület! Sztár lettem! (ez meg akkoriban nagy kedvencem volt, aztán pár éve újraolvastam, és még mindig tökjó:))


nem tudom, hogy neked ezek mennyire tetszenének, én kb 11-12 éves koromban imádtam őket nagyon, 15évesen már sokkal komolyabb könyveket olvastam. de mindegyiket ajánlom:)

17/L

2012. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Jacqueline Wilson könyvek

[link]

2012. júl. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, persze bármi ilyesmi jöhet!
2012. júl. 23. 22:09
 7/14 anonim ***** válasza:
jaj, ne! csak jacquanes(?) wilsont NE olvass! én olvastam egy olyan könyvét, ami tök jó volt, beleéltem magam, stb, és akkor meghal a főszereplő nővére.életem legrosszabb könyve :S :/ őt SOHA (13/L)
2012. júl. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
az előző vagyok. szóval lezuhan a csaj vmi toronyból, aztán a főszereplő a halott lányhoz beszél... és éppen akkor terhes az anyuka is. szóval...amúgy jó volt... de a vége... katasztrófa -.-' EL NE OLVASD EGY KÖNYVÉT SE!!!
2012. júl. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Oké engem ezzel megfogtál...Azért köszi mindenkinek!
2012. júl. 24. 18:03
 10/14 anonim ***** válasza:

Én inkább írókat ajánlok, érdemes szétnézni a könyveik között! :)

Meg Cabot, Thomas Brezina, Kahryn Lamb, Jacqueline Wilson. A legutóbbitól is vannak jó könyvek, nehogy azt hidd, hogy mindegyikben meghal valaki! (Ezeket olvastam, és ezek jók: A másik lány, Mi baj lányok, Micsoda anya!)

2012. júl. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!