Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet olvassak az...

Milyen könyvet olvassak az SzJG-n és Az Alkonyaton kívül? 13 éves és lány vagyok!

Figyelt kérdés

2012. júl. 16. 08:15
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
65%

ezeket ne!!! 13 éves lány vagyok és imádom: Bree Despain: Fekete bárány, fehér farkas (legeslegeslegselegjobb )

Kerstin Gier: Rubinvörös, zafírkék, smaragdzöld ( ez is legeslegeslegeslegeslegjooobb!!!!!!)

2012. júl. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Vicky28 válasza:
100%
Én 13 vagyok és én a Dora Craiban: Helena trilógiát, a Holdat az égről-t, Celia Ress: Bűbájos Mary-t, Farkasszemet, Sovay-t és Kalózok című könyvét olvastam, vagy olvasni akarom.
2012. júl. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM A TIPPEKET!!!
2012. júl. 18. 07:53
 24/31 anonim válasza:

Óh drágám :( Bármit csak NE az alkonyatot. Pusztító.


Ha te is utűlod Szabó Magdát pl, akkor moderneket olvass:


Paolo Coelhotól az Alkimista :) Nagyon jó, felnőtteknek vló mesekönyv.

Vagy az egy hercegnő naplója (nem a szar film, hanem a jó könyv, ami bestseller lett ellenben az olcsó filmvászontól).

Vagy akár a Momo. Michael Endétől. Mesének tűnik, pedig nagyon burkolt utalás a mai világ emberi problémájára: a klikkesedésre és a tömegmagányra.


Remélem segítettem, DE kérlek. NE olvass Twilightot :'D Ne tedd magd tönkre vele

2012. júl. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

15 vagyok.

Tökéletes kémia

Csitt,csitt

Beastly

Evermore(sorozat)

Kelley Armstrong-Sötétség trilógia 1-2

2012. júl. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

hát, én 14 éves vagyok, nekem az alábbiak nagyon tetszettek:-Georgia Nicolson vallomásai sorozat

-Lányok Regénye

-Cinnamon Girl sorozat

-UlyseSS Moore sorozat

Egy ropi naplója sorozat

-Rachel Weinstein (ennek az első része a Melltartó és seprűnyél,ez alapján könnyen megtalálod a többit is)


Remélem, hogy tudtam segíteni;) Én az alkonyatot még nem olvastam de az szjg-t igen:) (1 könyv=1.5nap:)

2012. júl. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A VÁLASZÁT!!!!
2012. júl. 23. 16:20
 28/31 aries 2 válasza:
Olvasd a titkokkal teli Bhagavad-Gitát. :)
2012. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
helló! Verne, Robinson Crusoe, Agatha Christie (bár sok gyerek nem is hallott róla),..., de persze a te ízlésednek megfelelőt; A Jókaikat én pl nem nagyon bírom
2012. júl. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Varga Pisti válasza:
Olvasd a Bibliát naponként. A legfontosabb amit serdülők, felnőttek olvashatnak!! Az örök életed függ tőle!!
2012. júl. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!