Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna gimi-ben hogy...

A Szent Johanna gimi-ben hogy néz ki Reni?

Figyelt kérdés
Én is olvasom a könyvet,de azt soha nem írták le (legalábbis én nem emlékszem),hogy milyen színű a szeme,a haja. Szokott csőnadrágot hordani? Meg sovány vagy olyan átlagos (se kövér se sovány)? Illetve Reninek milyen a haja?

2012. júl. 12. 22:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Akkor jó elolvashattad...Szőkésbarna haj barna szem vékony középhosszú a haja Trapáznadrágot hord(keress rá a neten)meg torna cipőt...
2012. júl. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Képzeld el elolvastam,egyedül a szemben meg a testalkatában nem vagyok biztos. Csak a 2. részben Reni vett fel csőnadrágot,de azóta csak trapéznadrágot,kordgatyát hord. Arra értettem,hogy a többiben hord-e.

Az alkatáról meg azért kérdeztem,mert Kinga is tett már rá megjegyzést,és Reni is gondolkodott róla,hogyha olyan alakja lesz,mint Kingának,akkor mást is fog hordani.

2012. júl. 12. 22:48
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
most már szőke, a haja, mivel melíroztatta. első, de bunkók vagyunk.
2012. júl. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
És a testalkata?
2012. júl. 12. 23:15
 5/19 anonim ***** válasza:
gondolom átlagos. kinga meg olyan spotos, vékony lány. és vastag vádli szindrómája van. :)
2012. júl. 13. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
mármint a Reninek van VV szindrómája
2012. júl. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Az első részekben hosszú világosbarna haja van. Azután levágatja és kiszőkítik és olyan frufrut is csinálnak neki. Tehát szőkésbarna, frufrus és körülbelül vállig érő haja van.
2012. júl. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Annyira nem melíroztatja, hogy teljesen szőke legyen, nem is tűnik fel mindenkinek. Vagyis szerintem marad szőkésbarna, csak inkább szőke, min barna. (Legalábbis én így gondolom.)
2012. júl. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8%
Második:Hát most istenem marha jól elolvashatta a könyveket... és szerintem totál igazam van...
2012. júl. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
szerintem meg akkor is bunkó vagy. elég ritkán említik reni kinézetét, én se mindent jegyeztem meg belőle! meg különben is, szerintem a kérdezőnek nem az szjg a világ közepe! meg amúgy is, olyan nagy probléma lenne, hogy nem emlékszik rá? szerintem annyira nem fontos dolog ez, hogy le kéne harapni érte a fejét... ha még mondjuk a pitagorasz-tételt nem tudná, azt mondom, jól van, kövezzük meg. de az csak nem olyan nagy probléma, ha nem tudja, hogy néz ki egy lúzer csaj egy tiniregényből...
2012. júl. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!