Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna gimi-ben hogy...

A Szent Johanna gimi-ben hogy néz ki Reni?

Figyelt kérdés
Én is olvasom a könyvet,de azt soha nem írták le (legalábbis én nem emlékszem),hogy milyen színű a szeme,a haja. Szokott csőnadrágot hordani? Meg sovány vagy olyan átlagos (se kövér se sovány)? Illetve Reninek milyen a haja?

2012. júl. 12. 22:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
hallod ember rossz hangsúllyal olvasod fel magadnak...XDD egyáltalán nem 'kövezni akartam' csak megjegyeztem;)
2012. júl. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én a 4.résznél tartok, de még nem találkoztam Reni szemszínével. Szerintem a könyv egyik legnagyobb hibája, hogy a karakterek külsejének leírása, hiányos.
2012. júl. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Valaki aki macskás,köszi

Én szeretem ezeket a könyveket,de az utólsónak igaza van!

Meg szerintem még az olyan furcsa,hogy a suliba ugyebár 96 diák jár,de Laura mindig úgy beszél róluk,mintha olyan sokan lennének.

2012. júl. 14. 16:03
 14/19 anonim válasza:

Aki elolvasta a 6. részt is, tudja, hogy Reninek most már rövid, kb. vállig érő tömeg barna haja van egy picinyke melirrel. Általában Converse tornacipőt hord. Pilóta napszemcsije van, és nem elégedett az alakjával, a vádlijával meg főleg. Nem magas, de nem is alacsony. Ő olyan átlagos lány. :))

Remélem segítettem. :))

2012. júl. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
szívesen. ;) amúgy ez tényleg furi, hogy ilyen kevesen járnak oda. oké, magánsuli, de eléggé... nem valóságszerű.
2012. júl. 16. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Hát igen
2012. júl. 16. 10:41
 17/19 anonim ***** válasza:

Reni, se kövér se sovány, bár ezen nagyon csodálkozom, tekintve, hogy otthon minden nap pótvacsorázik és a moziban is rengeteget evett egyszer (azt hiszem az ötödik kötetben)

:D

Világosbarna haja van és (szerintem) barna szeme szóval így átlagosnak tűnik, de nem csak azok lehetnek szépek, akiknek szőke hajuk van és kék meg zöld szemük, mert lehet, hogy az különleges, de egy barna szem is lehet szép.

2012. júl. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Én azért gondolom, hogy Reninek barna szeme van, mert a barna szem gyakori, átlagosnak vallható. És Kinga mindig azt hangoztatja, hogy Reni mennyire átlagosan néz ki.
2014. márc. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A képzeletettre van bizva a kinézete.
2023. okt. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!