Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok erről a novellar...

Mit gondoltok erről a novellarészletemről? (horror-szerű stílus)

Figyelt kérdés

Őszinte véleményeket szeretnék. :)


[link]


2012. máj. 11. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem rossz,érdekes,de E/3-ban kéne írnod.meg néha a kevesebb több,ne cicomázz mindent jelzőkkel.a zárójeles dolog frankó.
2012. máj. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
naggggggyon király ,kirázott a hideg. van több része is?
2012. máj. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 christi ***** válasza:
Nagyoooonn király!!!!!! huh... nekem nagyon tetszik! ha van több azokat is elolvasnám!
2012. máj. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez jó. Ügyesen fogalmazol, a fiatalokra jellemző túlbonyolítások nélkül. A zárójelek és dőlt betűk használata ötletes. Vannak eredeti ötleteid, önálló gondolataid. Ha valami keresk cselekményt is tudsz írni, akkor megállapítható, hogy tehetséged van, és ha az írást gyakorlod, lehet belőled "valódi" író.
2012. máj. 12. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyedi, még sosem olvastam ilyet, nagyon jóó, nagyon tetszik, és áááá, folytatást akarok! >.< :DD
2012. máj. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem tetszik :)
2012. máj. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!