Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Megrázó ill. elgondolkodtató...

Megrázó ill. elgondolkodtató horror könyv?

Figyelt kérdés
Olvasni szeretnék valami igazi horror könyvet, de nem tudom, hogy kitől és mit. Nem olyat szeretnék, hogy "búúúú és megijedek", hanem valami olyasmit, amin még hetekkel később is azon jár az agyam, hogy végül is mi történt benne. Biztos, hogy Stephen K.-től jönnek majd könyvek, de kevésbé ismerteket is mondhattok.

2012. máj. 7. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Millenium trilógia (Tetovált lány könyvek) - ez nem egészen horror, hivatalosan oknyomozó krimi, de thrillernek is lehet mondani. Nagyon elgondolkodtató és megrázó, komoly társadalomkritikát fogalmaz meg a nők elleni erőszakról, néhol kicsit durva, de, ha amúgy is horrort akartál, akkor neked biztos belefér.
2012. máj. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 halibel ***** válasza:
100%
Horror: Battle Royale :) Nekem nagyon bejött :D
2012. máj. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat! jöhetnek még ^^
2012. máj. 7. 11:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Hívj be!
2012. máj. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Stephen King Állattemető. Nem szeretem a horrorkönyveket, nekem túl vulgárisak de ez adja.
2012. máj. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az Állattemető valóban jó :) amellett, hogy horror el is gondolkodik rajta az ember, legalábbis én agyaltam rajta párszor :D:D
2012. máj. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát igen. már sokszor a kezembe került az a könyv, de még 1× se vettem rá magam, hogy elolvassam. lehet, hogy most megpróbálom :)
2012. máj. 8. 16:49
 8/8 anonim ***** válasza:
hajrá :D aztán majd dobj egy pm-et, hogy hogy tetszett :))
2012. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!