Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlotok?

Milyen könyvet ajánlotok?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok.Eddig nem voltam a könyvek rajongója, de most kedvet kaptam az olvasáshoz:) Érdekelne a horror, mint műfaj. Valami izgalmas, és "félelmetes" könyvet szeretnék :)Milyen könyvet ajánlanátok?

2012. máj. 9. 21:04
 1/8 rajcziz ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag bármely Stephen King-könyv megteszi. Ajánlom kezdésnek a Ragyogást.
2012. máj. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
80%

A Metro 2033 című könyvet. Izgalmas, pörgős, kevesebb felvezetéssel, mint a King könyvekben.


Túlélőkről szól, természetesen a közeli jövőben, mely egy apokaliptikus világot mutat be.

2012. máj. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben "kipróbált" írókat választanák először.

Stephen king nek a Ragyogás ilyen de vannak olyna könyvei is amik nem anyira jók azokat később olvasd el.

Mint pszicho triller (legalábbis szerintem az) én ajánlom Merlétől a Madrapurt. Eszméletlen a hangulat fokozása. Nem fogsz tőle félni az ágyad alatt lakó szörnyektől, de elgondolkozol hogy ahol emberek ilyent le tudnka írni, és azzal együtt amit te tudsz hasonló dolgok megtörténhetnek mint annak idején Mengele ksérletei, elborzaszt a tágabb környezetedtől.

Utána olvass egy rövid Lázár Eervin novellát hogy vannak még szép dolgok a világban ;-)

2012. máj. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Leona18 válasza:

Laurell K. Hamilton sorozata is jó már ha szereted a Vámpírokat és a vérfarkasokat.

Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt is jó de ez angyalos :)

2012. máj. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 zsooofii19 ***** válasza:
Darren Shan? Jók, valamint én is a Csitt- Csittet ajánlom :D
2012. máj. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy 16 éves fiúnak ilyen vámpíros-szerelmes izét ajánlani... :D


Darren Shan könyvei mind jók, csak a Kojaszan-t nem olvastam, a befejezések hihetetlenül csavarosak.


Galaxis útikalauz stopposoknak //ha a humort szereted

Rejtő Jenő //Nagyon humoros párbeszédek, nagyon jól megírt regények

Agatha Christie //A legjobb krimik

Dan Brown //Főleg történelmi témákat dolgoz fel, de a megtévesztés foka/digitális erőd már a jelen technika csúcsát mutatja be.


George R.R. Martin: Trónok harca //Leírhatatlan írás


Jules Verne: Kétévi vakáció //Nagyon jó, a Robinsonádok mindig a kedvenceim voltak.

2012. máj. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én mindenek előtt egy 16 éves srácnak James Herbert-et ajánlok! :)

Eddig én a Patkányokat és a Sötét titkok házát olvastam.

Van bennük horror, és jónéhány +18-as rész...

Nekem a Sötét titkok háza jobban tetszett, mert a szellem-történeteket jobban szeretem.

2012. máj. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 halibel ***** válasza:

Battle Royale


Jó.Véres.Horror. :D

Véres.Nagyon az.


Akkor is, nagyon jó könyv. És a borítója szerintem nagyon jó lett :D

2012. jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!