Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlotok a...

ProStar69 kérdése:

Milyen könyvet ajánlotok a kezembe? (több lennt)

Figyelt kérdés
Az a probléma h nem nagyon olvastam sokat és nem is vonz annyira, most viszont elkapott ez a hév h na olvassunk egy kicsit de valami olyan kellene amitől megjön a kedvem az olvasáshoz. Tippek?:)

2012. ápr. 21. 02:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én régebben olyanokkal kezdtem amit láttam már filmben is. (A majmok bolygója, A Da Vinci-kód)

Érdemes lenne tudni milyen témák vonzanak: non-fiction vagy ficton (és azon belül fantasy, sci-fi, krimi, horror, thriller, romantikus, stb.)

De akiket én szeretek:

Tolkien: Gyűrűk ura

Robert E. Howard: Conan, Solomon Kane

George R.R. Martin: Tűz és jég dala sorozat (Trónok harca)

Stephen King: A remény rabjai, Talizmán, Ragyogás, Állattemető, Vámpírok városa, Holtsáv

Lovecraft novellái, kisregényei

Dan Brown összes könyve (kaland/krimi/misztikus)

Michael Crichton: Jurassic park( azt hiszem őslénypark címen jelent meg), Szörnyek szigete, Kongó, A gömb, Az Androméda-törzs

De szóval tényleg nem ártana leírnod milyen téma érdekel. :D

2012. ápr. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm az eddigieket is.

Szóval én az a típus vagyok aki ilyen megdöbbentő dolgokat szeret olvasni legyen az akár tudomány téren.

Visszatérve az "igazi" (nem tudományos) könyvekhez itt a fantasztikus, kaland-akció dús mesék/történetek érdekelnének!:)

2012. ápr. 21. 03:01
 3/17 anonim ***** válasza:
én tudom ajánlani Wilbur Smith könyveit. Szerintem elég izgalmasak.
2012. ápr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Elég nagy a felhajtás most körülötte, de könyvben baromira tudom ajánlani Az éhezők viadalát. Kb 2 nap alatt iolvastam az első könyvet (390 oldal), pedig hozzá kell tegyem, rég nem kötött le egy könyv ennyire, hogy este ne filmet nézzek vagy gépezzek. Egyedül 1-2 barátommal msneztem közben, amúgy megolvasás ezerrel.
2012. ápr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Értettem köszönöm szépen a segítőkész válaszokat!:)
2012. ápr. 21. 10:58
 6/17 anonim ***** válasza:

Mindenképpen ajánlom:

A burok (a rövid leírás nagyon nyálas meg minden, meg szerintem nem is jó, de a könyv maga... áhh :D)

Az imádott jenna Fox (nekem tetszett :D hát az biztos, hogy nme hétköznapi :D)

2012. ápr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
BIBLIÁT
2012. ápr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ami nekem egészen érdekes volt az a Patrick Ness:Kés a zajban című könyve.Már a kezdés is lesokkolt egy kicsit...
2012. ápr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 halibel ***** válasza:
A mangákat szereted? :D
2012. ápr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ja szeretem a mangát is:)
2012. ápr. 21. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!