Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlotok?

Milyen könyvet ajánlotok?

Figyelt kérdés

minden fajta.

9-12 éveseknek valóktól a felnőttkönyvekig bármi


2012. márc. 26. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért kicsit írhatnál magadról, h miket szeretsz, milyen nemű vagy, mert ha mondjuk 12 éves vagy azért mégse ajánlok neked olyan könyvet, ami tele van vérrel meg orgiákkal...:D
2012. márc. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

13 éves vagyok,lány imádom dean koontz ot,a horrorokat,thrillereket.olvastam már perverzebb dolgot is,túléltem.:D mondjuk most inkább nem a horrorfelé hajlok,majd akkor hajlok ha meguntam ezt a "sima gyerekkönyv" műfajt.

vöröspötyis könyv is lehet, bármilyen.ősrégi kötelező is, ha izgi és magával ragadó

2012. márc. 26. 17:14
 3/8 A kérdező kommentje:
esetleg valami olyan vámpíros, amivel egy kicsit megszerethetem a vámpírokat
2012. márc. 26. 17:17
 4/8 anonim ***** válasza:

HÁHÁHÁHÁ

:D:D:d hogy előadta már hogy könyveket szereti, aztán csak oda tette hogy az egész a twilightra megy ki.... ember ne olvass ennyit mert az iskolában idegesítő leszel... kom. én is sokat olvasok de a te szavaid tulzások. idegesítesz már itt is.. mi lesz veled 17 évesen???

am meg nem tudok minőségi vámpír könyvekről... legalábbis ezek a szar dharen sanok meg twilight kiszoritották őket.

olvasd el a gyűrűk ura trilógiát a hobbitot meg a szilmarilokat.

2012. márc. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha vámpíros akkor olvass Anne Rice könyveket. Ez még úgy belefér.

Amúgy ajánlom Niel Gaiman könyveit, pláne a Coralinet(ez nem vámpíros)

2012. márc. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem a vámpírokra megy ki,csak megjegyeztem, inkább horrorfelé hajló vámpíros ne ez a szar nyálas twilight meg társai
2012. márc. 26. 17:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Vámpir téma:

George R.R. Martin: Lázálom

John Ajvide Lindqvist: Let the Right One In

2012. márc. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szent Johanna Gimi , Alkonyat
2012. márc. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!