Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 17éves fiúnak milyen könyvet...

17éves fiúnak milyen könyvet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Valami olyasmit keresek ami kamaszokról szól. Ne kerülje ki a gázos, vagy kicsit pikánsabb részeket.
2012. febr. 6. 17:25
 1/5 anonim válasza:
Lőrincz László,Rejtő Jenő könyvek...nem igazán a kamaszodásról szól, de igazán jók.
2012. febr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem olvastam, de fiatalokról szólnak Lakatos Levente könyvei. Lapozgass beléjük egy könyvesboltban. És van benne asszem elég sok gázos rész :D
2012. febr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legyek ura
2012. febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
angyalok és démonok
2012. febr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Móra Könyvkiadónak vannak most a Tabu-könyvei. Én eddig egyet olvastam közülük (Beate Teresa Hanika: Soha senkinek), mondjuk az nem feltétlen 17 éves fiúknak szóló témát dolgoz fel (fiatalkorú lány molesztálása családon belül). Van még kettő, a Célvonal és a Tűzkeresztség, mind a kettő fiú főszereplővel.

Tűzkeresztség: [link] (itt van a tartalmáról bővebb leírás)

Célvonal: [link]

És ha érdekel, a Soha senkinek: [link]


Ezeken kívül Francisco X. Stork: Marcelo és az igazi világ című könyvét is ajánlom.

[link]

(a borító ne tévesszen meg, ez is egy komolyabb könyv)

2012. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!