Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen témájú regényeket...

Milyen témájú regényeket szerettek olvasni? Vagy miről olvasnátok szívesen?

Figyelt kérdés

Kort és nemet is írjatok, ha lehet :)


(Aki semmilyet, ahhoz nem szól a kérdés)



2012. máj. 4. 15:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ja... nem tudom, hogy csináltam, de Agatha Christie-t kifelejtettem (utolsó vagyok)
2012. máj. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szívesen olvasok fantasyt. Ebbe a klasszikus értelembe vett fantasy, mint pl a Forgotten Realms, de más típusok is beletartoznak, mint Peter S. Beagle novellái. Az afféle urban fantasyt is kedvelem, mint a HP vagy a Bartimaeus trilógia. Kedvelem Lucy Maud Montogery könyveit, Fekete Istvánt, Széchényi Zsigmondot, Gerald Durrellt. Szívesen olvasok csíkos és pöttyös könyveket, a mostanában kiadott ifjúsági regényeket, mint történelmi (pl: Celia Rees könyvei), mind fantasy (pl: Angie Sage könyvei vagy a Holly Black és DiTerlizzi Spiderwick-könyvei). Szeretem a steampunkot, cyberpunkot és a disztópiás műveket. Kedvelem Tove Jansson Mumin-könyveit.


26/l

2012. máj. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. máj. 5. 16:11
 14/15 anonim ***** válasza:

történelmi regények minden mennyiségben, bár ezek játszódásának idejét is válogatom. FRancia história egyzserűen bámulatos regény folyam, nagyon érdekesek a karakterek és a korrajz, a kalandokról nem is beszélve. Szerb Antalnak is vannak nagyon jó könyvei.

Fantazit is szeretem de abból sem minden olvasok el HP GYU, TH, ezek mindenképpen jófélék.

Szeretem az ókorról szóló könyveket Faludy - Karoton, Spiró - Fogság. sienkiewicz - Quo Vadis

Lázár Ervin novellái nem cska gyerekeknek szólnak :-)

Mi gimiben kollektíve de legalábbis általánosan jellemző volt hogy szerettük Madáchot, azt hiszem ez volt az egyetlen kötelező a tragédia amiben mindneki egyetértett, legalábbis aki felszólalt miatta :-D

Vonnegut - Macskabölcső, azt hiszem az egyetlen szkifi amit olvastam, nagyon jó volt, nem is a lektűrnél árulják... :-)


n/24

2012. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Fitos Emese (Mesi) ***** válasza:

Fantasy, krimi, történelmi. Szívesen olvasnék Tolkien műveihez hasonlókat. :)


13/L

2013. nov. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!