Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen témájú regényeket...

Milyen témájú regényeket szerettek olvasni? Vagy miről olvasnátok szívesen?

Figyelt kérdés

Kort és nemet is írjatok, ha lehet :)


(Aki semmilyet, ahhoz nem szól a kérdés)



2012. máj. 4. 15:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Elsősorban történelmi regényeket, de pihenésképpen szoktam olvasni fantasyt is.


33, nő

2012. máj. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Családi kapcsolatokról, korrupcióról, szeretem a SzJG-hez hasonló könyveket is, szeretem a krimiket, az abszurd sztorikat (pl: Mesterlövész). 14/l
2012. máj. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Fantasy, hétköznapi tinikről szóló könyvek.
2012. máj. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Fantasy, tinikről szóló, romantikus

13, lány

2012. máj. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Fantasy. Legyen benne akció, vér, kerülje a közhelyeket és a toposzokat, ne legyen nyáltól csöpögő romantikus sz@rság.

20/L

2012. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Krimi (főleg a keményebb fajta), történelmi regény, thriller. Én valamiért nem vagyok jóba a fantasykkal, bár ebből a fajtából is vannak, amik érdekelnek.

Számomra a lényeg, hogy a könyvbe legyen: gyilkosság, vér, rejtély, pszichológiai esetű ember és romantikus szál. A csöpögős cuccokat (pl.: Twilight) nem nagyon bírom.

14/L

2012. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
50%
Ha jól van megírva, nem érdekel a téma. Ezért nem olvasok fentezit, szkifit. Akkor talán mégse mindegy. De, mégis mindegy, mert a fentezi meg a szkifi nem irodalom, az irodalomban pedig, mivel művészet, a forma mindig csak eszköze a kifejezésnek, és nem öncél.
2012. máj. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerinted mi a célja az irodalomnak? Mi adja a művészeti értékét?
2012. máj. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én szeretem a fantasyt, krimit, történelmi regényeket, sci-fi... csak a romantikusakat nem bírom annyira (nem baj ha van benne, de ne a körül forogjon az egész, lásd: Twilight) Nekem a lényeg, hogy lekössön... szinte az egyetlen valóságban játszódó romantikus könyv, ami tetszett az a SzJG volt... de az is csak a jó humora miatt :)személyes kedvenceim: Örökség ciklus, Bartimeus sorozat, Harry Potter-könyvek, Legenda vagyok... igazából annyi van, hogy nem jut eszembe mind :)
2012. máj. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én szeretem a fantasyt, krimit, történelmi regényeket, sci-fi... csak a romantikusakat nem bírom annyira (nem baj ha van benne, de ne a körül forogjon az egész, lásd: Twilight) Nekem a lényeg, hogy lekössön... szinte az egyetlen valóságban játszódó romantikus könyv, ami tetszett az a SzJG volt... de az is csak a jó humora miatt :)személyes kedvenceim: Örökség ciklus, Bartimeus sorozat, Harry Potter-könyvek, Legenda vagyok... igazából annyi van, hogy nem jut eszembe mind :) 14/L
2012. máj. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!