Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok nekem könyveket...

Tudnátok nekem könyveket ajánlani? 12 vagyok, mindjárt 13.

Figyelt kérdés
A kedvencem a Szent Johanna Gimi. Nem rég határoztam el magam, hogy sulin kívül is olvasni fogok. A SzJG nagy áttörés volt. Valami hasonlót szeretnék. (tiniknek való nem gyerek!) Valami izgalmas regény szerűt. Előre is köszii :)
2012. máj. 3. 17:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%

Becca Fitzpatrick : Csitt,csitt (kb. 7x olvastam el mind a 2 részét) Crescendo (Csitt,csitt 2)


Maggie Stiefvater: Shiver, Linger, Forever


Bree Despain: The Dark Divine


Cassandra Clair: Csontváros


Ezek mind VörösPöttyös könyvek! mindegyikben van valami misztikus lény. imádom őket! csal ajánlani tudom az össze VörösPöttyös könyvet :)

2012. máj. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, kicsit régebbi könyv, de olvasd el Ros Asquith: Egy aggódó tini top secret naplóját! Én 14 éves koromban imádtam.
2012. máj. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Burnett: A padlásszoba kis hercegnője.

Nem pont SZJG, de jó :)


Aztán én szeretem Thomas Brezina sorozatait (Fiúk kizárva!, Psszt! a mi titkunk!)

2012. máj. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!