Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna Gimi 6-ban...

A Szent Johanna Gimi 6-ban mit csinál Arnold?

Figyelt kérdés

Mi az, ami ennyire felháborított mindenkit? Én nagyon szeretem azt a srácot, ezért érdekel. :)

Annyit tudok, hogy elment Reni szülinapjára és megsiratta a lányt (mert hogy kiosztotta Cortezről?) és aztán a lány elszaladt a barátjához... De pontosan mit mondott Arnold? Szerintetek milyen cselekedet volt ez?

Köszi a válaszokat! :))



2012. ápr. 8. 23:26
 1/9 ilovecortez.*-* ***** válasza:
100%

Reni szülinapján elment a suli elé, és Reni mondta Corteznek, hogy elmennek valahová. Erre volt egy ilyen kedves párbeszéd:


"– Reni, ugye nem gondolod komolyan, hogy el kell kéredzkedned? – kérdezte Arnold, egyáltalán nem normálisan.

– Mi? – kaptam oda a fejem. – Nem, dehogy, csak megbeszéltük. Mármint. Csak mondtam. Hogy tudja. Vagyis – makogtam összevissza, mert szerettem volna elkerülni, hogy erre Cortez válaszoljon. Nem sikerült.

– Mi a probléma? – kérdezte Cortez.

– Talán arról is számoljak be, hogy hová tervezünk menni, miután Párizsból jöttem ide csak azért, hogy Renit felköszönthessem a születésnapján? Esetleg szeretnél látni egy programfüzetet, hogy követni tudd, éppen merre járunk és miről beszélgetünk? Van egy enyhe birtoklási problémád, nemde? – kérdezte Arnold gúnyos mosollyal.

– Te birtoklási problémának hívod – biccentett Cortez. – Én úgy mondanám, „tudni akarom, hová viszi a s.ggfej a barátnőmet” – mondta, én pedig lesütöttem a szemem. Te jó ég!

– Kultúrált vagy, mint mindig – mondta Arnold tettetett elismeréssel.

– Zavarsz, mint mindig – vágta rá Cortez gondolkodás nélkül."


aztán elmentek könyvesboltba, Arnold vett Reninek könyvet szülinapjára, itt még egész normális volt, aztán átmentek teázni. Arnold elmondja Reninek, hogy szerinte mennyire megvlátozott, ahogy Cortezékkel van, Reni szerint pedig ő változott meg. "veszkednek" azon, hogy mennyire megromlott a kapcsolatuk, hiszen nem is beszélnek egymással, Arnold izél, hogy Reni Cortez miatt nem ír neki, stb. Reni Cortezt védi, és a végén belátja, hogy Arnold volt az, aki mindvégig játszott vele.


Ha gondolod, legépelem és elküldöm privátba, báár. ezt is bánom, hogy leírtam. :$ sokkal nagyobb élmény lenne, ha elsőre olvasnál mindenről, egyben. ;)

2012. ápr. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

00:46

Nagyon köszönöm! :) Iszonyatosan kedves vagy!

2012. ápr. 9. 15:10
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Ez szerintem a 7.-ben volt. (Bocs, hogy választ nem adtam.) Amúgy az, amit már írtak.
2012. ápr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
7. még nincs is! :)
2012. ápr. 9. 16:07
 6/9 anonim ***** válasza:
inkább 2990 Ft. Legalábbis annyi a hivatalos ára mindenhol, nem? :)
2012. ápr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az lehet, de a Tescoban 100%, hogy 2200-valamennyi volt! :)

Itt is annyi, és azt hiszem, én is pont ennyiért láttam:

[link]

2012. ápr. 10. 16:03
 8/9 anonim válasza:
Ha valakinek mégis meg van el küldhetné nekem is köszönöm :) takacseniko@freemail.hu
2012. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, összekevertem. Később rájöttem, hogy még tényleg nincs meg a 7. De hülye vagyok... :)
2012. ápr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!