Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi fanok?

Szent Johanna Gimi fanok?

Figyelt kérdés
Arnold és Reni között lesz valami?:)
2012. ápr. 8. 18:01
1 2
 11/14 Henna Nagy válasza:

remélem h nem,mert akkor megőrülök...

Cortezzel nagyon jól megvannak,és ne zavarjon bele Arnold...

A 4.-ben palástolhatta volna jobban az érzelmeit Arnold,és nem kellett volna bevallania Reninek h szereti.Minimum megakadájozta volna,hogy a többiek útálják,és hogy Cortez azt higgye,hogy Arnol és Reni járnak...

Nagyon nem bírom Arnoldot! Pfujj!

2012. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 LDorii ***** válasza:
ÁÁ, Arnoldot én se annyira bírom.. :S Nagyon bekavart Reni és Cortez kapcsolatánál... Igaz, én is megkönnyeztem, amikor kiderült, hogy elmegy Párizsba, de utána tök heppi voltam. :D Annak is örültem, hogy a 4-ben nem megy velük a Balatonra, mert ott is sok vizet zavart volna a kilógásban, tuti nem hagyta volna Reninek, hogy kilógjon a többiekkel, és fenn legyenek egész éjjel...
2012. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én Arnoldot nem hiányolom a 6. Kötetből.

Szerintem nem abba az osztályba való volt.

Örülök h elment.

Reninek a 6-ban nem kellett volna megbocsátania.

Miért tette?

2012. máj. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Arnold érzett valamit Reni iránt,de Reni nem viszonozta (ezért fogadta el az ösztöndíjat), és amúgy elég feltünő volt végig hogy szereti a renit mert ő tudta hogy tetszett C nek de mégsem mondta el Reninek és ez szemétség volt tőle, meg az is hogy orránál fogva vezette a renit és a nevében közölte C vel hogy szálljon le reniről ami elég nagy bunkóság volt
2014. aug. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!