Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Suzanne Collins: Az éhezők...

Suzanne Collins: Az éhezők viadala első része nagyon tetszett. Érdemes tovább mennem, a következő részekre, vagy ne próbálkozzak?

Figyelt kérdés

A kérdésem tehát magyarosabban : )

tetszett az első rész, de félek, hogy a többi rosszabb lesz- mint sok más könyvnél- és elrontja az első ,,hatását".

Van olyan jó, mint az első rész?


2012. márc. 5. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Van.
2012. márc. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van hát. Kicsit más, mert ugye már kijöttek onnan, de van olyan jó bőven:)
2012. márc. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Már megjelent könyvben? Láttam a filmelőzetest, de nem tudtam, h könyv is van.Szerintetek könyvtárban megtalálom? Vagy nagyon drága megvenni?nem szoktam könyvre kiadni pénzt, mert hát nem vagyok eleresztve,és nem tudom, h megéri-e , h tényleg jó-e.
2012. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszotokat, ha azt mondjátok van, belekezdek : ) Kíváncsi voltam, a család, barátok véleményére ugye, ami gondolom a második könyvből kiderül, de úgy éreztem, ha nem jó, akkor tökéletes nekem az a befejezés, amit az első könyv mutat!


Én nyíregyházi lány vagyok, és itt egyik könyvtárban sem megtalálható, és ha jól tudom, akkor a környező kisebb városokban sem! Az árat nem tudom, de nem hiszem, hogy több lenne 2-3000 forintnál, mert nem egy ismert könyv! Iskolai könyvtárakban biztos, hogy nincs, a tartalma és a könyv erőszakos mivolta miatt!

De ha beírod a googleba, hogy Suzanne Collins Éhezők viadala letöltés, rögtön az első linkre katt, és töltheted is! : D Ha bírja a szemed, a gépen olvasást!

2012. márc. 5. 21:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon megéri. 2500.- körül lehet neten megrendelni.


Éni is így voltam az első után, nem tudtam mi jöhet még, de aztán mondta a barátnőm hogy nehogy abbahagyjam mert nagyon jó, és igaza lett, csak kellett egy kis bátorítás hogy fellelkesüljek. :) Szerintem azzal nem árulok el túl sokat ha azt mondom megrendezik a következő évi viadalt, és igazából nekem ez elég volt ahhoz hogy folytassam.


Aki meg a "van belőle könyv?" -et kérdezte, annak üzenem, hogy a film a könyvből készült, mint általában... ;)

2012. márc. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Megnyugtat, hogy nem csak én gondoltam így.. Bele fogok kezdeni! : )
2012. márc. 6. 16:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a használt könyvek is szóba jöhetnek akkor érdemes körülnézni a Vaterán. Sokat ajánlanak megvételre: [link]
2012. márc. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 dinnyelove ***** válasza:
muszáj továbbolvasnod!!!!!!! nagyon jó!
2012. ápr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én még csak az első kettőt olvastam de a 2. annyira itgalmas, letehetetlen. azért buktam el kémia dogát mert olvastam nem tanultam. de nem lehet kibírni!!! csak az az egy a rossz hogy az utolsó mondtata egy olyan mondat, hogy akkor kezdünk igazán izgulni hogy úristen mi lesz??!! és akkor vége. ez nagyon rossz. nagyon izgulok a 3. rész miatt meg kelle szereznem. de amúgy a kettesben az elején nem írja le hogy ki vigyázott Katniss családjára, meg hogy egyáltalán mi történt amí nem volt otthon. ezen izgultam, aztán kiderült hogy nem írja le.jaaaj
2012. máj. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!