Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tesztel próbálkozzak,...

Milyen tesztel próbálkozzak, ha úgy tűnik a menstruációm után rögtön az első napon teherbeestem?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdődött végig aludtam az egésznapot, a derekam a jobb oldalamon nagyon fáj, hányingerem, szédülésem ma is és tegnap is volt. A mellem nem fáj. Hosszú ciklusaim vannak kb 35 naposak még van 2-2,5 fél hét a következő mensiig. Melyik teszt mutatná ki ha tehes vagyok? Melyiket érdmes vennem?
2008. aug. 18. 15:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nemakarlak elkeseriteni de a doki aztmondta hogy 35 napos ciklusnál nincs is peteérés. és nemlehetsz terhes a menzi után rögtön az első napon. még megsem vastagodott a méhnyálkahártya,és még megsem ért a tüszö
2008. aug. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ez igaz . a 35 nap elég hoszu. és honnan gondolnád hogy már menzi után 1 nappal terhes vagy?ez hülyeség. mert hányingered van?
2008. aug. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? Azt tudom, hogy ha valakinek 2 havonta egyszer jön meg annak nincs peteérése, de ezek szerint nekem se lenne?! Szomorú...
2008. aug. 18. 15:20
 4/14 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: Azért gondolom, mert akkor voltam utoljára a párommal együtt (2 hete) és nagyon legyengültem. Abból gondolom, még ilyen rosszul létem soha nem volt.
2008. aug. 18. 15:22
 5/14 anonim ***** válasza:

sajnos általában igyvan:(

nekem ez volt én is reméltem hogy hátha van . de megkérdeztem a dokit és ö már egyértelmüen aztmondta hogy itt nincs is peteérés. és voltmár hogy 36-37 napra jött meg?

2008. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

2 válaszolo:oké

rendes volt a menzid?annyi jött mint szokott?

2008. aug. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kicsit kevesebb.
2008. aug. 18. 15:36
 8/14 A kérdező kommentje:
Mit lehet tennem ha nincs peteérésem?
2008. aug. 18. 15:36
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem 39 naposak a ciklusaim és tutira volt peteérésem. szóval lehet peteérése.
2008. aug. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nekem clostit irta doki. de nemugyhatott ahogy kellet volna. és a vérvétel kimutatta hogy mi a gond a hormonom nemvolt jo. 3 hét alatt rendbejött gyogyszer szedéssel. most várjuk az eredményt. én aztmondom menj el dokihoz mert én sokat vártam. mindig belebeszéltem magamnak hogy van pém . és mire elmentem már lelekileg kivoltam. inkább most menj még jol borod mint mikor már teljesen kivagy.
2008. aug. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!