Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ezek után próbálkozzak még?...

Ezek után próbálkozzak még? Az első kontaktlencse.

Figyelt kérdés

A próbalencsét ma rakták (volna) be. A nő, aki ezt végezte borzasztó modortalan és őrmester típus. Miután berakta (ami már maga kellemetlen volt) pár perc után (miután a betűolvasós vizsgálatot már elvégezte a lencsével) már nem láttam rendesen, kezdett sötétedni a horizont, és a fülem is zúgott, elég rendesen. Rögvest miután berakta, nem volt rossz, úgy értem látásilag elég szokatlan, de érzésre nem volt nagyon idegentest van bennem érzésem. Alig éreztem hogy bent van, annál inkább látásilag. So, utána már szóltam hogy rosszul vagyok. Majd már kivette, de majd utána még sokáig az ájulás határán voltam, vagy talán egy kissé be is ájjultam.

Ő eközben meg szövegelt, szemrehányóan...hogy mit is akarok én akkor? Valószínűleg izgultam, a tudat alatt annál jobban, mint gondoltam én...

KÉRDÉS; azért én csak szeretnék kontaktlencsét... próbalkozzak-e ? nem vagyok amugy ájjulós típus, ez volt/lett volna az első. Lehet hogy egy másik, rendesebb szakembernél, nyugodtabb elmével, vagy némi nyugtatóval nem lenne probléma újfent???


2010. júl. 6. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

szerintem menj el valahova máshova, ott biztos, h kedvesebb lesz!:)

De mi az, hogy berakta, mikor nekem volt, 2 hete a próbalencsém, akkor a nő hozzám se ért, én csináltam mindent:)

2010. júl. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát legelsőnek sztem egyértelmű, hogy nem én rakom be. Hát honnan tudja legelsőnek az ember magától a technikát?

aztán ... anyu azt mondta hogy már ebben az évben (jó ez sarkítás), de hogy a közeljövőben ne próbálkozzak...lehet , hogy oda is elkísérne az ájjulás

nem lehetne ezt a sokk-hatást vhogy kivédeni

2010. júl. 6. 17:11
 3/6 anonim válasza:
83%

nekem amikor először volt vagy fél óra kellett a nőnek h berakja úgy pislogtam...

utána meg vagy 2 hónapig 1,5 óra alatt raktam be. Vagyis keress egy másik szakembert, hidd el megéri:)

2010. júl. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem normál esetben magadnak kell a lencsét beraknod (elsőre is), ő csak megmutatja hogy csináld és aztán te rakod be és veszed ki. nálam is így volt. igaz órákig szenvedtem mire sikerült, de a doki kedves volt, mutatta hogy csináljam meg minden. gond nem volt. nem tudom te hol voltál de többé ne menj oda. én ofotértbe voltam, de vidéki vagyok.

következő helyre ha mész mondd el mi történt veled, tuti kedvesebbek lesznek.

az ájulás ugyan nem tudom mitől lehetett, de valószínűleg teljesen független a lencsétől, talán a meleg, vagy hogy paráztál és még bunkók is voltak veled. menj egy másik helyre és gondolj arra hogy minden rendben lesz.

2010. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
nekem 10 perc alatt sikerült, a nő megmutatta a saját szemén, utána megpróbáltam én, szinte elsőre sikerült:)
2010. júl. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Az utolsó válasz célját elérte... én is igy gondolom ezek után, hogy nekem kellene megpróbálni... a magam nyugalmában... a doki utasításaival

2010. júl. 8. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!