Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki olvasta a Szent Johanna...

Aki olvasta a Szent Johanna Gimi eddigi részeit, tudna válaszolni nekem?

Figyelt kérdés

Még csak a második rész elején tartok, de már begyűjtöttem egy csomó infót a következő kötetekből, és maradt egy nagy kérdőjel a fejemben.


SPOILER!!


Szóval olvastam, hogy Arnold elmegy Párizsba, viszont az fúrja az oldalam, hogy örökre? Egyik ismerősöm azt mondta, csak egy évre, szóval a hetedik kötetben újból láthatjuk. Igaz ez? Mert akármennyire is kerestem, nem találtam erről semmi infót, max. annyit, hogy jaj, de jó lenne, ha visszajönne. Hát, én is ezt remélem. Tudna valaki pontosabb információt adni?


2012. febr. 25. 18:40
1 2
 11/17 anonim válasza:
úúú...majdnem azt írtam mint az előttem lévő:/ ííí..bocsi
2012. márc. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hát nekem Arnold ilyen megosztó személyiség. Egyik pillanatban agyon verném amiért állandóan bezavar Cortez és Reni között, a másik pillanatban meg valamilyen szinten megértem (bár elítélem) a viselkedését. Végül is szerelmes Renibe és hát csak féltékeny Cortezre. Szar dolog a viszonzatlan szerelem. Amit meg mond a 6.-be végül is igaz. Reni sokat változott amióta együtt van Cortezzel. Az más kérdés, hogy előnyére, de Arnold a zöld szemű szörnytől nem lát. :)


Szerintem lesz még fontos szerepe ebben a történetben. Reniék balhézni fognak még(nem akarom, de szerintem nem lesz 2 könyvön keresztül minden happy köztük)Arnold meg meghatározó lesz szerintem ebben. Akár már most nyáron. :) Nekem is úgy rémlik, hogy csak 1 évre ment ki, de nem vok benne biztos.

2012. márc. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Nem csak egy evre ment ki, hanem oda ment tanulni. Nem jo tobbet vissza, esetleg a szunetekben. A hatodik utan elegge megutaltam Arnoldot, de azert valahol megertem. Van egy olyan erzesem, hogy lesz meg fontos szerepe a kovetkezokben:)
2012. márc. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Caravaggio ***** válasza:
Arnold nem jön vissza..vagyis nem tudok róla..de a hatodikban előkerül.Sőt az Ustreamban megkérdeztem hogy Arnold aktív szereplő marad-e.Azt mondta Laura hogy igen,igen marad.
2012. márc. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 törpenyusziii válasza:

Egyébként én sem birom Arnoldot. Csak bajt okozott eddig még nekem is! Már épp kezdtem elhinni, h Cortez tényleg egy hülye mikor is jött a 6. kötet és megváltozott a véleményem.

Azóta utálom Arnoldot...

2012. ápr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 törpenyusziii válasza:
Meg egyébként is a 6. kötetben úgy bánt Renivel, hogy még én is megsértődtem! :( :/
2012. ápr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem csak arról volt szó, hogy Arnold gimi végéig marad Párizsban? Merthogy ugye csak gimibe vették át...
2012. jún. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!