Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki olvasta a Szent Johanna...

Aki olvasta a Szent Johanna Gimi eddigi részeit, tudna válaszolni nekem?

Figyelt kérdés

Még csak a második rész elején tartok, de már begyűjtöttem egy csomó infót a következő kötetekből, és maradt egy nagy kérdőjel a fejemben.


SPOILER!!


Szóval olvastam, hogy Arnold elmegy Párizsba, viszont az fúrja az oldalam, hogy örökre? Egyik ismerősöm azt mondta, csak egy évre, szóval a hetedik kötetben újból láthatjuk. Igaz ez? Mert akármennyire is kerestem, nem találtam erről semmi infót, max. annyit, hogy jaj, de jó lenne, ha visszajönne. Hát, én is ezt remélem. Tudna valaki pontosabb információt adni?


2012. febr. 25. 18:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A 6. előzetesébe az van írva, hogy Reninek váratlan vendége jön. És csak feltételezni tudom hogy Arnold és láttam mások is erre tippelnek. De egyépként nem volt olyan h csak egy évre megy el, Arnold elv. örökre elmegy, de fog szerepelni az 5.-ben is.

De egyépként szerintem ne akarj mindent megtudni a könyvről, mert így nem lesz annyira élvezhető. Tudom ugy gondolod h így is teljesen élvezhető, de higyj nekem sokkal jobb ha a könyv csupa meglepetés :)))

2012. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Olvasd el, úgy sokkal jobb. Most ha megtudnád még nem is úgy tudnád meg, ahogy már jó(még nem tudsz annyi mindent Arnoldról)
2012. febr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én elolvastam, és valóban Arnold a váratlan vendég, de arról nem esik szó egyik könyvben sem, hogy visszamenne egy év után.
2012. febr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 S.*-* válasza:
100%

Arnold valóban feltűnik a 6. részben, de arról nem esik szó, hogy véglegesen marad.

A kapcsolata nagyon fordulatot vesz Renivel kapcsolatban.

Érdemes elolvasni. ;)

Én már nagyon várom a 7. részt!

2012. febr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 S.*-* válasza:
* nagy
2012. febr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat, mindenkit felpontoztam =)

Én igazából imádom a spoilereket =D Úgy vagyok, ha van egy könyv, ami már az alapsztorija alapján felcsigáz (pl. Éhezők Viadala), akkor nincs szükségem spoilerre, mert egyébként is élvezem az olvasását. A Szent Johanna nem ilyen. Azért kezdtem el olvasni, mert rengetegen ajánlották, meg kíváncsi voltam, mi is ez a nagy felhajtás körülötte, és hát kellemesen csalódtam, de ha nem olvastam volna spoilereket, akkor nem biztos, hogy végig tudtam volna rágni magam az első köteten =D Mert kb. a nagy semmiről szól, igaz viccesen és aranyosan, de azért mégiscsak egy semmi. Szóval ha nem tudnám, hogy valami izgalmas történni fog a következőkben, ami érdekelhet is, akkor nem hiszem, hogy csak úgy folytattam volna. Így meg csak azért is olvasok és olvasok, és egyáltalán nem bántam meg. =) Szóval ilyen vagyok, nekem szükségem van arra, hogy lelőjem a poénokat =D

2012. febr. 26. 20:26
 7/17 ilovecortez.*-* ***** válasza:
Ha imádod a spoilereket. Készülj fel, ha a hatodik könyvben eljutsz április 8-ig, valószínűleg a végére nem kicsit felfog idegesíteni Arnold. :D
2012. márc. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 S.*-* válasza:
Igen, engem is nagyon felidegesített a viselkedésével.
2012. márc. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Szerintem nem fog visszajönni. Max. a szünetekben. De én személy szerint nem szeretem Arnoldot. Mindig megakadályozta Reni és Cortez kapcsolatát. Ezért teszettek azok a részek, ahol Arnold már Párizsban volt. :) Amúgy néha-néha én sem bírok magammal és lelövöm a poénokat! :)
2012. márc. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

szerintem nem fog vissza jönni.

a 6. részben most már nem lesz "váratlan" vendég számodra:D én nem túlzottan rajondok érte(bocsi Arnold fanok) de az igaz, hogy most kicsi tényleg elvetette a súlykot a nemrég megjelent könyvbe...biztos megfog még jelenni a könyvbe és azt izgatottan várom;)

2012. márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!