Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna gimi című...

A Szent Johanna gimi című könyv lényegében miről szól?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy átlagos tinilány átlagos életéről(értsd: bárkivel megtörténhetnének ezek a dolgok)

14 éves lány 9-be egy francia tagozatos magánsuliba kerül, nem megy el a gólyatáborba, ráadásul jól tanul, mindenki strébernek hiszi. Aztán végül is sikerül beilleszkednie, és meglátja a nagy Ő-t is. De nem kezdeményez, csak szenved, és... olvasd el:)


Lehet, hogy így tucatsztorinak tűnik, és nem tudnám leírni mitől olyan jó, de zseniális.:))) Szerintem mindenképpen megéri elolvasni.

2012. febr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az első válaszolóval. amikor elkezdtem olvasni alig bírtam letenni..mindegyik részét 1 nap alatt kiolvastam annyira jó. csak ajánlani tudom
2012. febr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek én is az elsővel. Én még csak az első részét olvastam el, de nagyon jó könyv. Mint egy napló. Ha 10-17 éves vagy akkor olvasd el. Az a baj, hogy egy kicsit drága. De ha utánanézel akkor lehet, hogy meg tudod szerezni jó állapotban, de olcsón.
2012. febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Most megnéztem sok könyvtárban is benn van(ha budapesti vagy biztos, a Szabó Ervin könyvtár honlapján néztem), úgy nem kell megvenni (bár én egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem, max kéthetente biztos beleolvasok valamelyikbe)
2012. febr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Arról szól, hogy a főszereplő lány szenveleg. persze minden fiú totálisan bele van zúgva, ezt csak ő nem veszi észre, s soha nem megy sehova, hanem minden nap otthon ül és unatkozik/sír/mereng. Nem tudom, hogy van ez náluk, de nekem minden második héten családi program van, vagy közös bulik, kirándulások családi és egyéb ismerősökkel...
2012. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%

utolsó válaszoló: "persze minden fiú totálisan bele van zúgva"

ez egyáltalán nem igaz a "minden fiú" az eléggé túlzás

2012. febr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem rém unalmas...pont ugyanaz történik benne, mint mindenkinek az életében, vagy minden könyvben/filmben...
2012. febr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Egy atlagos lany a gimibe kerul es naplot kezd irni.Nagyon jo konyv,csak ajanlani tudom:)
2012. márc. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
miért unalmas? egy nagyon jó osztályközösséget mutat be, és nincs tele olcsó poénokkal, ez benne a legjobb!:)
2012. márc. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!