Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ilyen megesett már veletek is?

Ilyen megesett már veletek is?

Figyelt kérdés

Mikor olvasok egy könyvet,és más dolgom akad amiért abba kell hagynom, vagy szimplán csak elfáradok, akkor fél óra-óra múlva az jut az eszembe, hogy emlékszem, hogy egy nagyon jó film megy a tévébe,de én csak a reklám miatt kapcsoltam el...

aztán meg rájövök, hogy a könyvben olvastam és csak tiszta bolond vagyok:D


Nektek is ilyen szokott lenni?:D


2012. febr. 19. 01:08
 1/3 étoile et lune ***** válasza:
Ebben mi a bolondság?:P Olyan jól elképzelted a történetet, hogy már-már filmes élményt okozott. :))
2012. febr. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Velem mindig ez van, mindig vissza akarom kapcsolni a tévét, amikor vissza megyek a szobámba :DD
2012. febr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem azt, hogy film volt. Miután letettem a könyvet folyamatosan az motoszkál a fejemben, én is elképzelem filmszerűen is, de sose kevertem össze egy percig se. Persze nem baj, hogy te igen, nincs ezzel semmi gond :) Remélem még sok ilyen élményed lesz, mert az azt jelenti, hogy sok jó, izgalmas könyvet olvasol. Illetve örülj, mert ez azt is mutatja, hogy jó a képzelőerőd, fantáziád - csak esetleg egy kicsit szórakozott is vagy mellé, de hát istenem :)

Minden jót!

2012. febr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!