Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit olvastok most? Nagyon...

Mit olvastok most? Nagyon szeretnék elmerülni egy érdekes történetbe, erre kérnék segítséget.

Figyelt kérdés
Pár napja olyan olvasási kényszerem van, nagyon hiányzik egy jó könyv társasága, ti mit tudnátok ajánlani. Valamint honnan tudok jó regényeket letölteni?
2009. máj. 11. 02:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Verne konyvei,vagy az Istenek es Demonok ,ket nap alatt olvastam el,kozben semmi hazimunkat nem vegeztem el,annyira izgi volt!!!
2009. máj. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Nekem Szabó Magda és Vámos Miklós a nagy kedvencem, tőlük bármit. Rejtő Jenőt szoktam, ha jókedvre vágyom és újabb nagy felfedezésem Tracy Chevalier, nagyon érdekes, kissé történelmi, de egyben nagyon izgalmas és szerethető történeteket ír. De mondjuk Agatha Christiet is imádom- két kisgyerek mellett htb. anyukaként sajnos, nem bírok túl komoly könyveket agyilag bevenni.
2009. máj. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Harlan Coben: Az ördög játszótere

Gilbert Adair: Álmodozók

David Rosenfelt: Az eltűnt bizonyíték

2009. máj. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Most olvastam ki,

Dan Brawn:A DAVINCI-KOD

2009. máj. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Michael Ende: A Végtelen Történet, nagyon jó mese. :)
2009. máj. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

A Katedrális Ken Folettől tényleg jó.


Galaxis útikalauz stopposoknak (az egész ötkötetes trilógia)


Én most Anne Rice Vámpírkrónikáiba bolondultam bele ismét, a nőnek lebilincselő a stílusa.


Stephen King könyvei érdekesek, és gördülékenyen olvashatók, személyes kedvenceim a Cujo, Álatemető, Az, A sárkány szeme.


Ha nem bánod hogy hamar végük, és nem épp felnőtteknek szólnak, akkor az Amerikai Gyermekkönyvtárosok Szövetségének összes díjazottjai közül is válogass bátran. Ezek közül Lois Lowry: Az emlékek őre az egyik legmegragadóbb.

2009. máj. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%
J.R.Ward könyvei nagyon jók, tudom ajánlani!!
2009. máj. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszett Stephenie Meyer-től az Alkonyat meg az Újhold is a többit még nemtudtam elolvasni de nagyon jó eddig.. egy csajről szól akinek vámpír barátja lesz..stb..én nagyon ajánlom

persze azt is jó lenne megtudni hány éves vagy és h milyen nemű..

2009. máj. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Rideg Sándor: Indul a bakterház
2009. szept. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Orwell, Hesse, Burgess könyvei, ha valami komolyabbra vágysz:)
2009. nov. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!