Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit olvastok most? Nagyon...

Mit olvastok most? Nagyon szeretnék elmerülni egy érdekes történetbe, erre kérnék segítséget.

Figyelt kérdés
Pár napja olyan olvasási kényszerem van, nagyon hiányzik egy jó könyv társasága, ti mit tudnátok ajánlani. Valamint honnan tudok jó regényeket letölteni?
2009. máj. 11. 02:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Paulo Coelho könyvei nagyon jók, szerintem. A Zahír, Tizenegy perc, Veronika meg akar halni, Alkimista...
2009. máj. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Én most Theodore Dreiser-től olvasom a Carrie Drágám, de nem ajánlom :) amilyen izgalmas volt az első 100 oldal, most egyre unalmasabb...

Viszont ha olyat akarsz olvasni amit nem bírsz lerakni, azzal álmodsz, egész nap a könyvre gondolsz hogy mikor lenne már alkalmad elővenni hogy olvasd, hogy már azt várod hogy elkezdj olvasni este és éjszakáig olvasol mert annyira belemerülsz, akkor Stephen King: Tortúra. !!

2009. máj. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ezeket ajánlom: Szabó Magda- Mózes egyhuszonkettő, Katalin utca
2009. máj. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Stephen King: Mobil. Nagyon jó könyv,egyszerűen nem fogod tudni letenni...
2009. máj. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Don Winlow- Drogháború , letehetetlen
2009. máj. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Javier Sierra: a kék dáma titka/ez olyan da vinci kód-os kicsit, csak nem olyan eseménydús


Ralf Isau: Az évszázad össszeesküvése(Pirkadat-kör tetralógia) Ez amolyan misztikus, összeesküvéses, nagyjából egy csávóról szól, aki megpróbál megállítani egy csoportot, pirkadat kör/páholy a nevük, nekem nagyon tetszik :)


Kedvencem:J.Goldenlane: Farkastestvér /farkasemberes, lövöldözős-üldözős(itt a farkasemberek is lövöldöznek, pl maffiatagokra:) és a főszereplő csaj is farkas :)

2009. máj. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:

egész hétvégén ezt bújtam, irtó jó, ma megveszem a folytatását is:

Ken Follett: Katedrális


nagy kedvenceim a Dan Abnett könyvek, a WArhammer 40.000 világán játszódnak a jövőben (cyber gothic sci-fi, az emberiség galaktikus háborút vív más fajok és a káosz fertőzte emberi kolóniák ellen, főszereplő egy komisszár ezredes, aki alá egy felderítésre/lopakodásra specializálódott regimentet adnak s így értelemszerűen mindig a háború éppen aktuális élvonalába küldik őket...

2009. máj. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Robert Merle: Állati elmék, Majomábécé

Stephen King: Carrie, Ragyogás

Darren Shan: Démonsorozat

Dan Brown: Da Vinci kód

2009. máj. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

stephenie meyer könyvei

bronte: jane eyre

christopher paolini: az örökség trilógia (eragon, elsőszülött, brisingr)

j. k. rowling: harry potter

hugh laurie: a balek

agatha cristie könyvei

stephen king könyvei

2009. máj. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

17:24-es vagyok

én a bookmania.eu -ról töltök le könyveket

2009. máj. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!