Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyveken sírtatok?

Melyik könyveken sírtatok?

Figyelt kérdés

Örömötökben vagy bánatotokban, mindegy miért, de kérlek, írjátok oda =)


Én két könyvön sírtam: az Úr sötét anyagai triológia végén, szabályosan zokogtam, órákon át, amikor a két főszereplő a saját világában kellett, hogy maradjon.

A másik, amit most olvasok, az Üvöltő szelek. Kb. egy hete értem a közepéhez, ahhoz a részhez, mikor Cathy meghalt. Egyszerűen nem bírtam felfogni (és még most se nagyon), hogy ezt miért a könyv közepére kellett tenni, mert a végén még elviselném, de így... még most is könnyes lesz a szemem, ha eszembe jut. Azóta durván két oldalt haladtam a történettel, mert még mindig Cathy halálát emésztem.


Ti hogy vagytok ezzel?


2011. okt. 7. 21:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Lehet, kicsit gyerekes... Több éve volt, de én Thomas Brezinától a katie Cat-en sírtam, bár én is leginkább filmeken sírok, a vizuális élmény, és a hangeffektek hatására... :)
2013. jan. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Én bánatomba, könyv neve: 8 osztályos matematika, szerencsére már kijöttem a depressziból😃😆
2021. dec. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!