Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyveken sírtatok?

Melyik könyveken sírtatok?

Figyelt kérdés

Örömötökben vagy bánatotokban, mindegy miért, de kérlek, írjátok oda =)


Én két könyvön sírtam: az Úr sötét anyagai triológia végén, szabályosan zokogtam, órákon át, amikor a két főszereplő a saját világában kellett, hogy maradjon.

A másik, amit most olvasok, az Üvöltő szelek. Kb. egy hete értem a közepéhez, ahhoz a részhez, mikor Cathy meghalt. Egyszerűen nem bírtam felfogni (és még most se nagyon), hogy ezt miért a könyv közepére kellett tenni, mert a végén még elviselném, de így... még most is könnyes lesz a szemem, ha eszembe jut. Azóta durván két oldalt haladtam a történettel, mert még mindig Cathy halálát emésztem.


Ti hogy vagytok ezzel?


2011. okt. 7. 21:51
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
51%
Pál utcai fiúk (:$$$$) de nem sokat, egykét könnycsepp, de filmeken szoktam, ami kicsitis megható, ha tudomis a végét :$$ :D
2011. okt. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Én rengeteg könyvön sírtam, hogy most hirtelen nem sok jut az eszembe:

-Meg Cabot - A mediátor (az utolsó kötet legvégén, jó sokáig)

-Leiner Laura - Szent Johanna Gimi ?kötet (már nem emlékszem, de azt tudom, h valamelyiken elsírtam magam, mivel a 2. kötettől már folyamatosan olvastam a mostani 5-ig, így egybeolvadt az egész xD)

-Eleanor H. Porter - Miss Billy (a végén, mert jól végződött, és azért, mert vége lett :))

-Pokoli bájéjszakák című novellás könyv "Virágcsokor" című novelláján (mert olyan szomorú volt:'( szintén nagyon sokáig pityeregtem)

-Stephenie Meyer - Bree Tanner rövid második élete (szörnyű volt, már az elejétől tudtam, h rossz a vége, már akkor is tudtam amikor kiakartam venni a könyvtárból, mert ennek a lánynak már mindenki tudja a végzetét, aki látta a New Moon-t, szóval, a lényeg az, hogy a végén triplásan is megkaptam azt, amire számítottam)

-Pam Munoz Ryan - Fuss, Artemisia, fuss! (megható lovas történet, a vége félig meddig jól végződött, de a végén nem tudtam nem sírni - elég sokáig tartott)


És még mennyi van... Szeretem, ha egy könyv megríkat - ilyenkor tudom, hogy van szívem.

2011. okt. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ennyien írtatok, titeket is felpontoztalak =)
2011. okt. 9. 13:35
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Jane Eyre - kb. az összes fejzetén

Philipp Pullman: Északi fény-trilógia legvégén (nagyon sok éve volt, bocsánat, de nem emlékszem a kötet címére)

Pál utcai fiúk - de ezen szerintem mindenki

Meg a tündérmeséken szoktam, az elején mert sajnálom a szenvedő főhőst, a végén meg mert olyan jó, hogy minden rendbejött (és nem, 20 évesen nem érzem magam öregnek ehhez)

2011. okt. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
100%
Én is rengeteg könyvön sírtam, sokkal jobban mint a filmeken. Amin utoljára sírtam, az az Időutazó felesége, azt hiszem, utána egy napig azt sem tudtam, hogy hol vagyok.:( Csak ajánlani tudom neked, ezerszer jobb mint a film, pedig a film sem kutya.:)
2011. okt. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nikki Sixx - Ian Gittings: Heroin Naplók


Ne nézzetek hülyének! :D Úgy álltam neki a könyvnek, hogy piszkosul utáltam azt a képet, amit kialakítottam Nikki Sixxről. A 3. oldalnál elszakadt a cérna és beleszerettem a fent említett alakba. Imádom azt a könyvet :)

2011. okt. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Már írtam, hogy min sírtam a meghatódottságtól vagy a szomorúságtól, most írok másikat, amin a röhögéstől sírtam.

Christopher Moore: Biff evangéliuma

2011. okt. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

Sara Gruen- Vizet az elefántnak

Claire Kenneth- Randevú Rómában

2011. okt. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Leiner Laurától a "A Szent Johanna Gimin" nagyon sokat lehet nevetni. A humora valami eszméletlen. Általában az előző kötetet mindig felülmúlja az újabb. Szóval eddig az 5. a legjobb. Szinte mindegyik oldalon röhögtem, sírtam a nevetéstől. A családtagjaim már úgy néztek rám, mintha teljesen elment volna az eszem. :D Akit érdekel egy tini lány középiskolai élete, annak nyugodtan ajánlom!
2011. okt. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is, megint ment a zöld kezecske =)

Sok érdekes könyvet írtatok, találtam köztük párat, amit szívesen elolvasnék, ezért is jár egy köszönet =D

2011. okt. 10. 21:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!