Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Harry Potter és a Titkok...

A Harry Potter és a Titkok Kamrája c. könyvben/filmben ez hogy is van? ,

Figyelt kérdés
Kiderül, hogy a kígyó a vízcsövekben él, mozog. De ha ott van, akkor hogyan láthatta a tükörképét a kígyónak Hermione, Mrs Norris (és a többiek)? Ez valahogy nem világos.
2011. aug. 11. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kijön a csőből. a macska a vízben látja meg a kígyót, hermione minden sarkon belenézett a tükörbe... nézd meg inkább újra a filmet. jobban jársz vele.
2011. aug. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Pedig nem kérdez a kérdező hülyeséget. Ez nekem se volt soha világos.

Az itt a kérdés, hogy az állat ha gyilkolni akar, akkor ezek szerint kijöhet akárhol a csőből? Akkor a Titkok Kamrájának több kijárata is van? Mert ugye a csöveket követve el lehet jutni oda. Hol tud egyáltalán kijönni a csőből? Vagy nem tud kijönni, csak a WC-ben levő kijáraton keresztül? Akkor onnan hogy jutott el a kastély minden részébe? És abban az esetben minek mozgott egyáltalán a csövekben?

2011. aug. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
88%
Azért mozog a csövekben, mert csak Mardekár utódjának parancsára gyilkol és gyilkolhat, amennyiben pedig meglátják az halált okoz. Amikor viszont parancsot kap értelmetlen a csövekben való közlekedés. És ne a filmet nézzétek, mert nagyon sok mindent magyarázat nélkül hagy. Olvassátok el :)
2011. aug. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Olvastam már a nyáron, de úgy érzem ebből újraolvasás lesz :D
2011. aug. 11. 10:21
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

"Azért mozog a csövekben, mert csak Mardekár utódjának parancsára gyilkol és gyilkolhat, amennyiben pedig meglátják az halált okoz."


Én ezt az indoklást nem értem...

2011. aug. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Melyik részét nem érted? :)
2011. aug. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
bármék Wc be ki tud jönni olvassátok el ezt a könyvet minden benne van [link]
2011. aug. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bocs hogy ezt mondom de szerintem az utolsó helytelen. Szerintem így van:

A könyv/film végén Harry-ék lemennek a Titkok kamrájába, és azt írják, hogy egy "csúszdán csúsznak"le. Ez a csuszda egy cső. Vízcső. Amikor Harry csúszik, azt írják, van sok mellék cső. Ezekben mozog. Amikor Mardekár utódja azt parancsolja a kígyónak, hogy öljön, akkor kijön a titkok kamrájának bejáratán, és megkeresi a bejáratot.

Szerintem így van, de nem biztos. Ha valakinek nem tetszik a válaszom, írjatok privit.

2012. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bocs rosszul írtam:

a kígyó nem a bejáratot keresi meg, hanem az áldozatotXD!

2012. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogyha csak egy helyen tud kijönni, akkor hova kell mozognia a csövekben? Minek mozog? Hogy ne lustuljon el?
2012. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!