Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A vámpír naplók mennyire más...

A vámpír naplók mennyire más könyvben mint filmben?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak a cim és egypár név ugyanaz.

Van egypár rész ami egyezik, de nagyon kevés.

Én most olvasom az 5. részt.

Nagyon jó könyv.

A sorozatot is szeretem, de ez nem olyan mint pl.: Alkonyta vagy a Harry Potter nem a könyv szerint van. A könyvben más dolgok történek mások a szereplők is vannak, szóval nagyon más.

2011. jún. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a könyvből jó ha,30 oldalt el tudtam olvasni. :S

A film viszont nagyon fordulatos,érdekes,én imádtam.

2011. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem a könyv első része annyira nem fogott meg, de elolvastam, utána összesen három hét alatt a 2-3-4-5-6 ot :D Annyira jó :)


Amúgy csak a cím meg néhány név egyezik meg ugye az alapsztori. :D

Leírok néhány alapvető különbséget:

Elena barna

A nagynénje Judith néni, és egy Robert nevű vőlegénye van

Nem öccs van, hanem húga. Margareth

Bonnie vörös

van egy Meredith nevű barátnője

Rókadémonok vannak benne

Tyler nem olyan szimpi mint a sorozatban

Caroline nem vámpír, teherbe esik Tylertől és naggyn durva lesz :D

Elena egy nagyképű ribanc. (Többször kiabáltam már a könyvvel, amikor Delena rész volt h: Basszus Elena dögölj meg!!)

Állítólag a könyvben több a Damon-rajongó, de ezt nem tudom alátámasztani, én a sorozatban és a könyvben is maximálisan Team Damon vagyok :D

2011. jún. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó a könyv. Különbözik egymástól a sorozat és a könyv, de nem kell őket összehasonlítani. Mikor olvastam az első részt nem annyira tetszett, mert egész végig arra gondoltam, hogy a filmben nem is így volt. Nem is akartam tovább olvasni, mert tetszeni tetszett a könyv, de inkább úgy gondoltam maradok a sorozatnál. Aztán mégis megvettem (megkaptam) a többi részt. És nem bántam meg, hogy mégis úgy döntöttem, hogy kiolvasom, mert nagyon - nagyon jó a könyv.
2011. jún. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a könyv szar.... jó mondjuk ha külön veszed őket, akkor jó... de ne hasonlítgasd össze a filmmel.....
2011. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!