Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik tetszik jobban? A...

Melyik tetszik jobban? A vámpír naplók könyvben vagy sorozatban?

Figyelt kérdés
Mert én először a sorozatot láttam és a könyv teljesen más, és mivel engem teljesen megbabónázott a film így a könyv nem tetszet( mondjuk nem jutottam el csak 2 fejezetig, de annyira eltért, hogy nem bírtam tovább) így érdekelne más véleménye is:)
2010. jan. 1. 02:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mivel a könyv sokkal részletesebb, több a fantázia benne az mindig jobb.
2010. jan. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen..én is így voltam vele, de ebben az esetben szerintem nem...
2010. jan. 1. 14:53
 3/12 anonim válasza:

Én most kezdtem el nézni a sorozatot, és nagyon tetszik. Nagyon jók a karakterek.

Kíváncsi lennék rá könyvben is, tudnál esetleg adni linket,ahonnan megszerezhetem (angolul)? Magyarul még pár hónap, mire megjelenik.

2010. jan. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

hát...talán itt

[link]

és nekem is a sorozat tetszik jobban, pedig imádom a könyveket is...

2010. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tipikus példája annak, hogy néha eltalálják, hogy kik játszanák a szerepet jól, és nem eltúlozva. Ez esetben tényleg a sorozat magával ragadóbb, pedig mindíg a könyvek pártján áltam.De elismerésem, le a kalappal a színészeknek ;)
2010. jan. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Sziasztok!

Érdekes, mert én idáig minden filmnél, amit könyv alapján készítettek, mindig jobban szerettem könyvet... Például Alkonyat, stb... De ez esetben nagyon furcsa, mert ugye megnéztem a sorozatot, aztán most el akartam kezdeni a könyvet, de annyira más, hogy az első oldal után nem bírtam tovább. Nem értem, hogy Elenának miért Judith-nak hívják a nénikéjét. A filmben Jennának... Meg az, hogy Margaret a húga? A filmben miért nem volt húga?... Érdekes nagyon... Lehet, hogy elolvasom, de ez hirtelen sokkolt.

2010. ápr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szerintem is jobb a sorozat.

a karaktereket nem is lehetett volna jobban eltalálni.

főleg Damon-ét :D ő a kedvencem és állítólag ő volt az első biztos színész a sorozatban

én elolvastam a könyv első két részét majd most kell h jöjjön a 3. is. de a könyv se rosz szerintem igaz h teljesen más. de éppen ezért én úgy fogtam fel mintha egy teljesen más történetet olvasnék. és így nem is volt olyan rosz.

2010. jún. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő tetszett, de inkább a filmet nézem. Attól függetlenül, hogy a film valamennyire jobb, megveszem a könyveket is.

Egyébként tényleg nagyon eltér. Először én is csak néztem, hogy jó könyvet vettem-e meg. Barátnőm elkérte tőlem és azt mondta nagyon rossz. Eltér a filmtől és csak tőmondatokban írja le a történteket (ő már csak tudja, hiszen saját regényt ír :) )

2010. aug. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
én is mindig ugy voltam, hogy a konyv mindig jobb volt a filmnel de most szerintem is a sorozat sokkal jobb mint a konyv, a konyv se rosz de a sorozat a jobb:D
2010. okt. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én utálom az egészet! xdd Inkább Twilight saga! *o* (Y)
2011. febr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!