Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Igy kezdödik a könyvem. Mit...

Igy kezdödik a könyvem. Mit szólsz?

Figyelt kérdés

Ez egy krimi lessz ami elmeséli egy gyilkos életét.Amugy csak hobbi szinten van.15/F1.Oldal

Hideg van.Hidegek a falak mint a szivem.A falakon karcok vannak,minden karc egy nap.Négyezerháramszáznegyvenegy mély karc .Már,már beleivódva a téglákba.

Csontig hatol a sötétség és beleköltöz az ember agyába,mint egy kis bogár ami a fülön keresztül eljut az agyig.Befészkel.Ez a meg felelő szó.Belefészkel és nem távozik.A levegő felkarcolja a torkot amikor beszivsz egy kis adagot.A levegővel együtt apró porszemek jönnek,és minden egyes porszemet érzel,ez egy égető fájdalom.A tisztaság egy vágy,vágy ami nem teljesül helyette marad a kosz és a büz.A büz nem akármilyen,rothadó büz ami átjára a tested minden zugát.Állatok vesznek körül de nem panaszkodom mert én is az vagyok.Ezek az állatok mások amit te valaha láthattál.Nem egy kiskutyára gondolok és nem is macskára.

Ezek az állatok kidolgozott testü gyilkosok.A tetoválás már a részükké vált.

De nem ez tette őket állatal hanem az hogy gyilkoltak hideg vérrel.Nem egyszer és nem is kétszer.Ezek az állatok sorozat gyilkosok.Én nem az vagyok.Mármint nem sorozat gyilkos.Csak simán gyilkos,két embert öltem.

Börtönbe rohadok már Négyezerháramszáznegyvenegy napja.És hogy jutottam ide?Elmesélem az életem minden pillanatát hogy tudd nem egyszerü gyilkos vagyok.


2011. febr. 1. 19:29
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Mindenképp fojtatom és kijavítom :)Majd irok privit is :) Vagy msn duncso5@hotmail.com :)
2011. febr. 2. 17:47
 12/19 anonim ***** válasza:
Egész jó, bemásolhatnád ide a folytatását is majd, ha lesz. És csinálhatnál egy helyesírásilag helyes változatot is, hidd el, milliószor kényelmesebb és jobb érzés egy olyat olvasni.
2011. febr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon jó, főleg, hogy nagyon sok krimi nem a gyilkos szemszögéből ír. Ez így lesz egyedi:)

A vége tetszett főleg, az utolsó bekezdés... persze a többi is érdekes:)

ha az ember jól beleéli magát a hibák sem olyan feltűnöek, csak egynél akadtam meg igazán...

viszont arra vigyázz, hogy mit és hova rakod ki, főleg, ha egyszer ki is szeretnéd adni. Csak egy baráti jó tanács. Nem mintha nem lennék kiváncsi a folytatásra:)

Nagy krimi rajongó vagyok:P

(15/L, olyan, aki csak hobbiszinten ír)

2011. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
nem rossz. :D a gyilkolós téma meg külön jó. :D én is arról irogatok...:)
2011. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nagyon,nagyon köszönöm a biztato válaszokat.Fojtatom,egyenlőre még csak hobbi szinten és ha jó akkor meg próbálom ki adni.Ahogy fojtatom és tovább jutok akkor be másalok még :)
2011. febr. 2. 21:09
 16/19 anonim válasza:

Nekem nagyon tetszik, a hibák csak akkor tűntek fel mikor másodjára olvastam.

És én is kíváncsi lennék a folytatásra.

Sok szerencsét a továbbíráshoz.

(15/L)

2011. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. febr. 4. 19:34
 18/19 anonim ***** válasza:

Tetszik, de a rengeteg helyesírási hiba nagyon sokat ront rajta. Túl sok a szóismétlés is. Ha gondolod, holnap leírom, én hogyan írnám:) Persze csak ha érdekel.


Helyesírásilag jobb (nem állítom, hogy tökéletes, késő van..), de a mondatok szerkezetébe nem nyúltam.


"Ez egy krimi lesz, ami elmeséli egy gyilkos életét. Amúgy csak hobbi szinten van. 15/F 1.Oldal


Hideg van. Hidegek a falak, mint a szívem. A falakon karcok vannak, minden karc egy nap. Négyezer-háromszáznegyvenegy mély karc már-már beleivódva a téglákba.

Csontig hatol a sötétség, és beleköltözik az ember agyába, mint egy kis bogár, ami a fülön keresztül eljut az agyig. Befészkel. Ez a meg felelő szó. Belefészkel és nem távozik. A levegő felkarcolja a torkot amikor beszívsz egy kis adagot. A levegővel együtt apró porszemek jönnek, és minden egyes porszemet érzel, ez egy égető fájdalom. A tisztaság egy vágy, vágy ami nem teljesül. Helyette marad a kosz és a bűz. A bűz nem akármilyen, rothadó bűz, ami átjárja a tested minden zugát. Állatok vesznek körül, de nem panaszkodom mert én is az vagyok. Ezek az állatok mások, mint amit te valaha láthattál. Nem egy kiskutyára gondolok és nem is macskára.

Ezek az állatok kidolgozott testű gyilkosok. A tetoválás már a részükké vált.

De nem ez tette őket állattá, hanem az, hogy hideg vérrel gyilkoltak. Nem egyszer, és nem is kétszer. Ők sorozatgyilkosok. Én nem az vagyok. Mármint nem sorozatgyilkos. Csak simán gyilkos, két embert öltem.

Börtönben rohadok már négyezer-háromszáznegyvenegy napja. És hogy jutottam ide? Elmesélem az életem minden pillanatát, hogy tudd, nem egyszerű gyilkos vagyok."

2011. febr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 kalamajka555 válasza:
Ha folytatod elküldenéd nekem is privibe légyszi! *.* Nagyon tetszik... :)
2012. júl. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!