Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Igy kezdödik a könyvem. Mit...

Igy kezdödik a könyvem. Mit szólsz?

Figyelt kérdés

Ez egy krimi lessz ami elmeséli egy gyilkos életét.Amugy csak hobbi szinten van.15/F1.Oldal

Hideg van.Hidegek a falak mint a szivem.A falakon karcok vannak,minden karc egy nap.Négyezerháramszáznegyvenegy mély karc .Már,már beleivódva a téglákba.

Csontig hatol a sötétség és beleköltöz az ember agyába,mint egy kis bogár ami a fülön keresztül eljut az agyig.Befészkel.Ez a meg felelő szó.Belefészkel és nem távozik.A levegő felkarcolja a torkot amikor beszivsz egy kis adagot.A levegővel együtt apró porszemek jönnek,és minden egyes porszemet érzel,ez egy égető fájdalom.A tisztaság egy vágy,vágy ami nem teljesül helyette marad a kosz és a büz.A büz nem akármilyen,rothadó büz ami átjára a tested minden zugát.Állatok vesznek körül de nem panaszkodom mert én is az vagyok.Ezek az állatok mások amit te valaha láthattál.Nem egy kiskutyára gondolok és nem is macskára.

Ezek az állatok kidolgozott testü gyilkosok.A tetoválás már a részükké vált.

De nem ez tette őket állatal hanem az hogy gyilkoltak hideg vérrel.Nem egyszer és nem is kétszer.Ezek az állatok sorozat gyilkosok.Én nem az vagyok.Mármint nem sorozat gyilkos.Csak simán gyilkos,két embert öltem.

Börtönbe rohadok már Négyezerháramszáznegyvenegy napja.És hogy jutottam ide?Elmesélem az életem minden pillanatát hogy tudd nem egyszerü gyilkos vagyok.


2011. febr. 1. 19:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem olyan rossz, de sok a helyesírási hiba.
2011. febr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 0Valaki0 válasza:
jó lenne ha a készet is elolvashatnám.
2011. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Kössz,még nincs kész.Nem rég keztem bele.Tudom hogy sok majd át javtom :)
2011. febr. 1. 20:38
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

az elején javíts! Amatőr írókkal foglalkozom, és ma - csak ma!!! - ez a negyedik, ami úgy kezdődik, hogy Hideg van...


Egyébként csiszolj még rajta - szóismétlés, klisé, helyesírás -, aztán küld el nekem, és véleményezem :)

2011. febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nekem alapból tetszik, de én nagyon sok mindent javítanék rajta. Amit mrá előttem is írtak. Ezek a rövid mondatok hosszú mondatok... nem tudom, nekem valami furcsa van bennük, én teljesen máshogy írtam volna, d emost nem jut eszembe rá jó kifejezés :D majd szólok, ha esetleg eszembe jutna. Sok sikert a továbbiakban!

(15/L aki szintén próbálkozott írni valamit)

2011. febr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Jó kezdet, hamar megragadod a figyelmet. De a rengeteg szóismétlés engem is zavar benne.
2011. febr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%
Érdekes,biztos elolvasnám.Szóismétlés,nyelvtani hibák vannak benne.De nem rossz,sok sikert:)
2011. febr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönom a válaszokat,nagyon rendesek vagytok!:)) Remélem sikerül jól meg csinálnom:))
2011. febr. 2. 11:53
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem rossz, nekem tetszik.

Csatlakoznék az előttem szólókhoz: rágyúrsz kicsit a helyesírásra, stilisztikára; akár még sikeres is lehet.

2011. febr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Beleborzongtam :) elsiklottam a hibák szóismétlések felett, nekem úgy jó ahogy van! :D imádom :D mármost :) ha folyatod írhatnál privátba nagyon-nagyon-nagyon szívesen tovább olvasnám :D

13/L ( aki szintén próbálkozgatott... nem túl sok sikerrel :) )

2011. febr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!