Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki milyen tempóban olvastok,...

Ki milyen tempóban olvastok, és kb napi mennyit?

Figyelt kérdés
Elég durván ki voltam már égve koncentráció ügyileg mostanában, töröltem is a tiktokot meg ilyesmi. Hogy javítsák a helyzeten. Mostanában kezdtem el könyveket olvasni,(kb 3 honapja) én nem vagyok megelégedve magammal. Kb 15-20 opdalt tudok elolvasni egyhuzamban, és azt is olyan 0,5-1 óra alatt.

#olvasás #koncentráció #Olvasási tempó #Olvasási idő
ma 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:

én fantasy könyveket szoktam olvasni, régebben 3-4 hónap alatt olvastam ki egy 500-600 oldalas könyvet, ami szerintem nagyon lassú, de nem is fordítottam rá sok időt, talán napi 1 óra olvasás volt, lehet kevesebb


olyan könyveket olvastam, ami ugye fantasy téma, de nem szippantottak be ezek a könyvek, csak olvastam hébe-hóba


de aztán másfél éve találtam egy új kategóriát a fantasy témában, ami lényegében HIGH magic, szóval a sztori, a világ, mindenhol mágia van, sok faj mindenhol, mágia rendszerekkel teli, így azóta ilyesféle könyveket olvasok, mert nagyon beszippantott ez a téma, napi 3-5 óra olvasás bőven van, így hetente, vagy másfél hetente megvan 1200 oldal bőven


szóval nekem a téma változtatás segített, kedvem lett olvasni, sőt olyannyira, hogy egy teljes hobbit áldoztam fel érte, régebben nagyon sok animét meg sorozatot néztem, de most már sajnálom rájuk az időt, inkább könyvet olvasok helyettük

ma 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Négy évtizeden át a munkámhoz tartozott az olvasás. Elég volt.

Ma már csak trash-irodalmat veszek kézbe. Azt sis csak ritkán, és 4-5 oldal bőven elég.

ma 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!