Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit olvastok jelenleg? Hogy...

Mit olvastok jelenleg? Hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Én Boris Vian Tajtékos napok c. regényét. Még így az elején nem nagyon tudom hova tenni, de szerintem jó lesz.

júl. 19. 20:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a regény az egyik kedvencem, kb. 4-szer olvastam el eddig! Vian egy zseni volt! Az R.S. álnéven írt regényein kívül minden műve egy remekmű! A személyes kedvencem a Plankton és Venyigeszú.

Ajánlom még Stephen Leacock könyveit.

Amiket most olvasok ( rendszerint több könyvet olvasok párhuzamosan): Bálint Ágnes: Frakk, a macskák réme; Fehér Béla: Banánliget; Günther Steiner: Surviving to Drive - Egy év a Formula-1 poklában

júl. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Még az érettségi előtt kezdtem Camus-től a L'étranger-t (a magyar címe asszem Közöny). Aztán rájöttem, hogy tanulni is kéne arra a matek szóbelire (nyugi emberek, csak emelten van), úgyhogy egy időre félreraktam. De eddig nagyon, mármint NAGYON tetszett, folytatnom kéne...
júl. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

James Islington - The Shadow of What Was Lost

Tetszik, de nagyon nem erre számítottam. Nem gondoltam, hogy időutazással kapcsolatos dolgok is fognak benne történni. Főleg vicces, hogy pont ebbe futottam bele Mark Lawrence új, könyvtár sorozatával is.

Amúgy jó, bár mivel nagyon hosszúak a sorozat könyvei, még 300 oldal után is kb. minden fejezet valami tök új elemet dobott be, ami nekem kicsit furcsa.

júl. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%

Vágyi Petra: Sémáink fogságában

Igaz, ez nem fikciós, hanem pszichológia. Nagyon az elején tartok, de érdekes, és hasznos is lesz, biztos sokat lehet belőle tanulni, ezt már most látom.

júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Darren Shan Vámpír könyveit olvasom újra. Most tartok a 10.nél. Bár nem először olvasom, és tudom mi történik benne, azért a 9. rész végét megint csak végigbőgtem.

Szerintem az egyik legjobb vámpíros sztori ez. Imádom. És már most biztos vagyok benne, hogy a 12. végén is sírni fogok.

júl. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én ma fejeztem be Erdős Zsuzsanna Engem válassz! című könyvét. Nagyon tetszett
júl. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Cormac McCarthy: Véres ​délkörök.


Borzasztó minden ami benne van, plusz eszméletlenül rossz olvasni is (alig vannak benne mondatok, hanem csak egy egybefüggő szöveg az egész) de néha ilyen is kell. Bővítem az irodalmi palettámat, vagy mi.🤗❤️

júl. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Tahereh Mafi- Felfeslő királyság


Imádtam a Shatter me sorozatát, de eddig ezzel a könyvvel nem nyerte el a tetszésem, igaz még viszonylag az elején járok.

júl. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én Böszörményi Gyula Ambrózy báró esetei sorozatát olvasom, vagy negyedjére
júl. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én Vavyan Fable A halál zsoldjában, és Agatha Christitől a Gloriett a hullánk.

Ezt a két könyvet felváltva.

júl. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!