Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpadon mi az a könyves...

Wattpadon mi az a könyves klisé amit egyből kiszúrtok?

Figyelt kérdés
Wattpadra írok, olvasni csak ritkán és keveset szoktam, és érdekelne hogy mik azok a könyves klisék, és fordulatok amiket ha láttok egyből azt mondjátok hogy nem érdekel. Nyilván amatőr hibákról beszélünk. Alapvetően szerintem egyedi ötleteim vannak (eddig egy Harry Potter fanfictiont kezdtem el írni) de érdekelne hogy mik a nagyon amatőr hibák, és klisék amit el lehet kerülni.

ma 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
ma 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, igen láttem ezeket a kérdéseket, csak érdekel hogy van e ezeken kívül más vélemény stb... :)
ma 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A maffia főnök elrabolja a cuki lányt és aztán egymásba szeretnek.

Ezt ne, kérlek.

Millió ilyen van

ma 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. Szerintem azt is jól meg lehet írni, de valóban sok van belőle :/
ma 20:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet jól írni persze

Csak az a baj, hogy a lényege mindnek ugyanaz és ha valaki elolvassa a tartalmat, meglátja, könnyen azt gondolhatja, hogy már megint egy ilyen téma.

Esetleg ha valami igazán nagy csavar lenne benne, az lehet feldobná az ilyen történeteket.

ma 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!