Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen karakterfajákat tudtok...

Milyen karakterfajákat tudtok akik nagyon klisések/ nem szeretitek?

Figyelt kérdés

2022. máj. 13. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gazdag,bunkó,helyes srác aki csak a tök átlagos könyvmoly lányért megváltozik.
2022. máj. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen történetet írsz. Például egy ellenségekből-szeretők történet még el-elmegy a kicsit bunkó srác szerepe, ha jól van megírva.

A könymoly lány szerep, aki azt se tudja, miről van szó, azt én se bírom. És aztán jön a a menő srác, és megváltoztatja a csajt.

Például a csalfát se szeretem, a mi inkább a fiúkra jellemző a történetekben. (legalább is én többnyire olyanokat olvastam.) Jó, oké, hogy megcsalja, de akkor már legyen a karaktere úgy felépítve, ne egy kis szent legyen, aki azt mondja, hogy hibázott, ráadásul az esetek többségével az exével.

Így hirtelen ennyi jutott eszembe, de igazából, ha jól van megírva a történet, akkor még ezeket a klísé karaktereket is bele lehet írni, úgy hogy nem veszi észre az olvasó.

2022. máj. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom, hogy az író alapnak veszi, hogy a férfi főszereplő minden bunkóságát el kell nézni, amíg százszor le van róla írva, hogy szexi és gazdag.
2022. máj. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik lehet. Egy jó író a klisésből is jót ír, a rossz meg mindenből rosszat.
2022. máj. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!