Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki játszott a harcos...

Mókuspatkány kérdése:

Valaki játszott a harcos képzelet sorozat Küzdelem az éj kardjáért c. lapozgatós könyvvel?

Figyelt kérdés
Az elején fegyver .és felszerelés nélkül kell indulni.Puszta kézzel csak 1 pontot lehet sebezni,van mentális képesség,de nagyon körülményes a használata,és utána is inkább negatív az eredmény,mint pozitív.szerintem lehetetlen végigjátszani,valakinek sikerült,és,ha igen hogyan?

aug. 7. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:

A 210-es fejezetpontban kapsz egy szigonyt (az egyiket neked hozza Ron) de nem látom, hogy írná a könyv, hogy mennyit sebez.


Ha magasak a kezdőértékeid szerintem végigtolható kell hogy legyen, én gyerekként végigjátszottam de már nem emlékszem, hogy hogyan.

aug. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A33.fejezetben ez van:Összeválogatod vegyvereidet...minden nálad van amit Cherubionban zsákmányoltál.Aztán semmit nem írnak arról ,milyen fegyverek,felszerelés az ,a könyv elején a felszerelések közt is azt írja a kaland elején semmim sincs ,majd később lesz lehetőségem eszközöket szerezni.Szerintem csak bemásolták az első részből a szabályok leírását.A harmadik részben már írják ,hogy amit ez előző könyvben szereztem ,azt felírhatom a kalandlapra,ha nem játszottam vele ajánlanak egy komplett karaktert akivel játszhatok.Lehet itt is ezt akarták,csak elfelejtették.A szerzők magyarok voltak,sajnos a harcos képzelet sorozatban több ilyen baklövés van.
aug. 7. 20:13
 3/4 Játékkönyv-figyelő válasza:
Hát ezt a könyvet legfeljebb akkor lehet végigjátszani, ha áthozod az első könyvben (a Küzdelem az éj kövéértben) megszerzett tárgyakat... Erre utalnak az elején is ezzel a minden nálad van, amit korábban megszereztél-szöveggel. Önmagában ez a könyv vegigjátszhatatlan. Ahogy egyébként sok más Harcos Képzelet is. Sajnos ezeket nem nagyon tesztelték le anno a kiadás előtt (ezt a sorozat egykori szerkesztője is elismerte egy fórumon), ezért ilyenek. Igazából nem is nagyon érdemes foglalkozni velük, főleg hogy ezeknél már vannak sokkal jobb játékkönyvek is ( [link] - ebben az adatbázisban megtalálod az újabb kiadványokat is, szerintem érdemes megnézni őket). Ha csak simán a sztori érdekel a Küzdelem az éj kardjáértban, akkor meg olvasd el az Éj kardja című regényt (ez alapján írták a játékkönyvet).
aug. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz az ajánlást.
aug. 8. 17:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!