Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvet írok, de nincs nagyon...

Könyvet írok, de nincs nagyon ötletem hogy mi legyen az iskola címe, vagy egyáltalán hogy miről kéne elnevezni egy nem létező iskolát. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

2021. nov. 14. 00:37
 1/9 b1812567 ***** válasza:
100%

Választasz egy random ismert írót/költőt/tudóst, ha egyházi akkor tetszőleges szentet. Netán ráböksz a térképen ahol kb. elhelyezkedik, és az utca nevével azonosat adsz neki.

Vagy csak sorszám.

Nem tudjuk, milyen időpontban, helyszínen játszódik a történeted.

2021. nov. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha angol, akkor ezt az oldalt tudom javasolni. Rengeteg név van fent.

[link]

2021. nov. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Rossz választ adtatok, mert nem az iskola nevét kérdezte, hanem a címét. :)


Névválasztáshoz pedig ajánlom a valós világban ismert módszert: Az iskola irányúltságához passzoló hírességről nevezd el.

A Szűz Mária katonai akadémia elég hülyén hangzik.

2021. nov. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Most lehet én értlmeztem félre, de általában nem szokták az iskola címét leírni. Legalább is amiket eddig olvastam (kidott könyvek) azokban egyikben se volt.
2021. nov. 14. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3,4-es sajnálom félre írtam. De a nevére gondoltam
2021. nov. 15. 01:15
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ❤️❤️
2021. nov. 15. 01:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Én még annak az iskolának se tudom a címét ahova én jártam. Egyiknek sem 😅
2021. nov. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Én értettem, csak arra akartam utalni, hogy ha nem tudod kitalálni a könyvedben szereplő helyszín nevét és egy kérdést sem tudsz egyértelműen megfogalmazni, de a helyesírással problémáid vannak, akkor inkább el kellene olvasnod még 1-2 tucat könyvet, mielőtt az írással próbálkozol.
2021. nov. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Petőfi Sanyi alt suli nesze hű de nehéz kitalalni.. bszki! Gondolom a könyv milyen érdekes lehet 😂😂ha egy suli év gondot okoz a könyv képzelem milyen lehet.. és ilyenek írnak ... szegény kiadó ::///////////
2021. nov. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!