Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mik most a trendi wattpados...

Mik most a trendi wattpados témák? Milyen neveket láttok gyakran?

Figyelt kérdés
Pár éve a maffiás-elrabós volt a sláger. Ezeket látjátok még?

júl. 24. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én leginkább fantasy vagy erőszakos dark romance könyvekkel találkoztam, az angyalos témát is sok helyen láttam. 1Csibe könyveit mindig az oldal tetején mutatja, pl. a Lélekben szárnyalok is fantasy/akció, angyalos. Úgy vettem észre, hogy a R-evolution is elég nagy sikernek örvend, az viszont sci-fi, futurisztikus sztori. Emellett vannak még a tipikus Harry Potter vagy Lando Norris fanfictionok, meg mások is. Maffiással A maffiavezér fia könyvben találkoztam, ez a műfaj azóta is sláger maradt.
júl. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Off: nem gondoltam volna, hogy a Lando-s történetek ennyire népszerűek lesznek egy nap. Bár az F1 is nagyot nőtt népszerűségben az elmúlt időben. (nem kötekedésnek szántam, csak komolyan meglepődtem rajta)


A maffiás, elrablós történeteket továbbra is felkapottnak gondolnám, ahogy a démonos-angyalosakat is, meg a különféle fantasy, sci-fi világúakat is, de az ilyen CEO-asszisztens és hokis romantikus történetek is kimondottan nagy olvasottsággal rendelkeznek több helyen is. Amiből mostanában kifejezetten sok jön velem szembe, az a mindenféle futurisztikus történet: tudatátültetés, robotika, mesterséges intelligencia, robotok beépítése a társadalomba, időutazás.

A vérfarkasos történetek kicsit mintha visszább estek volna, de szerintem azok is a felkapottabb spektrumon vannak még.

júl. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én most olvastam ki a Bukott isteneket. Nagyon izgalmas,és felettéb érdekes story. Egy picit fantasy,és romantikus egy nagyon tehetséges amatőr írótól. Imádom azt a könyvet
aug. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!