Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wass Albert könyvet még olvas...

Wass Albert könyvet még olvas a fiatalság? Mi a véleményetek a könyvekről?

Figyelt kérdés
Az idősebbektől hallom, hogy milyen jó könyvek, de a korombeliek nem is emlegetik (26 N)

2022. szept. 6. 22:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
95%

#9-es!

Én most hagytam el a Farkasverem fejét és sejtem, hogy negatív lesz a végkifejlet, de hogy pontosan mi azt nem tudom.


A Hagyatékot lehet, hogy olvastam régen, de nem rémlik a cselekmény.


Azt, hogy mennyire középszerű nem tudom, de a Farkasveremért kapott Baumgarten díjat, szóval nem biztos, hogy annyira rossz író.

2023. ápr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy díjat kap valaki, sajnos semmit nem jelent, de aki nem mozog az irodalmi életben, az sokszor nem tudja, hogy (főleg a szépirodalmi díjak) mennyire belterjesen osztogatják egymásnak és azon költőknek/íróknak, akik épp megfelelnek az aktuál kormánypáti korszellemnek. Ezt nem Wass ellen írom, mert mint írtam, én szeretem a verseit, és azt sem állítom, hogy rossz író lenne (hiszen ez csak az én nézőpontom), de mondjuk úgy, hogy díjat nem minőségre adnak akkor se, ha amúgy azt állítják, hogy de... ha pont díjat kap olyan is, aki tényleg fantasztikusat ír, ott is más van a háttérben sajnos. Másrészt egy mű élvezhetősége és az álag irodalmi díjak szempontjai igencsak különböznek, ez zsánerirodalomban sincs másképp.
2023. ápr. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
16%
Most végeztem a Farkasveremmel, szerintem nem volt rossz, de persze nem vagyok én irodalomtörténész, hogy kategórizáljam az írókat.
2023. ápr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!